סדנה מעצבים ואדריכלים לאתר
מעצבים פאנג שווי בהצלחה – סדנת עומק מקצועית למעצבים ואדריכלים
6 טכניקות פרקטיות בעיצוב חללים, בתים ועסקים
לפי עקרונות הפאנג שווי והאסטרולוגיה הסינית


הדרך בה חלל מעוצב משפיעה באופן ישיר על האנרגיה של האנשים השוהים בו, ובאמת, כשהעיצוב נכון התחושה שנוצרת היא של נינוחות במרחב והרמוניה כללית, אבל, האם אפשר להשיג יותר?
בסדנת העומק "מעצבים פאנג שווי בהצלחה" אתם מקבלים כלים שיאפשרו לכם:

לעצב חללים נכונים מבחינה אנרגטית שיעצימו ויתמכו בכל מי ששוהה בהם לאורך זמן
לשלב את חכמת המזרח עם איכויות המערב ולעצב את הבית מזווית עומק שלא הכרתם
להשפיע, דרך העיצוב, על איכות החיים של הלקוחות שלכם גם בתחומי בריאות ופרנסה
להבין את האיכויות העמוקות של הלקוחות שלכם ולייצר אתם שיח זורם ומקדם בקלות
וכמובן
להשתמש בכלים עבור עצמכם והיקרים לכם ולשדרג משמעותית את התוצאות והדיוק שלכם בכל תחום בחייכם.

אלמנטים של הצלחה – פאנג שווי, נעים להכיר

הפאנג שווי ('רוח ומים') הינה גישה פרקטית המאפשרת באמצעות סט של כללים והנהגות, להשפיע על האנרגיה בחיינו ולנתב אותה בצורה יעילה וחכמה על מנת לקבל תוצאות מעולות בתחומים רבים.

בעשור האחרון חלה עלייה משמעותית בארץ ובעולם בשימוש בפאנג שווי לעיצוב מבנים, בתים ועסקים. השיטה מבוססת על 5 היסודות של הטבע: אש, אדמה, מתכת, מים ועץ, האלמנטים מתייחסים לחומרים, לצבעים, לצורות, לכיווני שמים, לעונות השנה, לאברי הגוף, לתחושות, לרגשות, לסוגי טיפוסים ותכונות.

כאשר מדובר בעיצוב חללים, הפאנג שווי מלמד אותנו איך, דרך שישה עקרונות עיצוב ברורים ושילוב ידע מעולם האסטרולוגיה הסינית, ניתן, להשפיע על איכות החיים שלנו גם בתחומי הבריאות, תקשורת בינאישית טובה וחיזוק השפע הפיננסי.

לגרום לקירות לפרגן לכם –
מבנה הסדנה והנושאים שילמדו בה:

תחילת הסדנה נפתחת בהתבוננות על תאריכי הלידה האישיים שלכם (כל אחד לעצמו) על מנת שתבינו כיצד ליישם את הטכניקות השונות ובמהלכה תלמדו 6 טכניקות חשובות ליישום מידי:
✤ יין ויאנג - הגדרת המושגים, איך לאבחן נכסים קיימים על פי הטכניקה, איך ליצור חללים הרמוניים באמצעות הטכניקה, אילו חומרים שייכים לכל אחד מהם, איך לעצב חללים באמצעותם. השוני המשמעותי בעיצוב שלהם בין בתים לעסקים.
✤ חמשת האלמנטים - הסבר מעמיק על כל אחד מהם: אש, אדמה, מתכת, מים ועץ. הביטוי של כל אחד מהם בחומרים ובצבעים, אילו אלמנטים נכון לשלב ואילו לא. השימוש בהם בעיצוב חללים תוך דגש על השוני בשימוש שלהם בבתי מגורים ובעסקים.
✤ בה גואה - הסבר הטכניקה שעוסקת בחלוקת הנכס ל 8 אזורים שונים בהתאם לכיווני שמים. הסבר לכל אזור שנלמד: הנושא שלו, המשמעות שלו, וההשפעה שלו על בני המשפחה. איך לעבוד עם הטכניקה בהתאם לתוכנית האדריכלית. מה נכון לעשות ואיך לעצב כל אזור בהתאם לתאריכי הלידה של הלקוחות.
✤ מינג גואה - נומרולוגיה סינית. עוסקת בכיוונים טובים לבריאות, שינה טובה והצלחה עסקית .המספר שמתקבל בחישוב נקרא מספר גורל והשימוש שלו במיקום פונקציות  חשובות, לבחירת כיוון מיטה לשינה טובה ובריאה ולבחירת כיוון ישיבה בעסק להצלחה עסקית.
✤ שלושת האוצרות – טכניקה מיוחדת שעוסקת בהתאמת פונקציות שונות בנכס לבעל הבית אשר מטרתה לייצר תמיכה אנרגטית של הנכס בבעל הבית, בבריאות שלו, בחיוניות שלו וביציבות הפיננסית שלו והכל בהתאם לתאריך הלידה שלו.
✤ אלמנט אישי - התבוננות בתאריכי לידה של אנשים והבנת 10 סוגי הטיפוסים השונים על פי האלמנט האישי שלהם. הטכניקה הזו מאפשרת להבין מה הלקוח צריך, מה יגרום לו לשלווה פנימית, לאושר ולמימוש עצמי. הבנת האלמנט האישי מאפשרת להתאים את העיצוב לפי האופי של האדם והצרכים שלו.
בתום הסדנא תדעו
✤ איך להוציא מידע מתאריך הלידה של הלקוח אשר יסייע בעיצוב אידיאלי של הנכס בהתאם לצרכי הלקוח
✤ איך ליצור חלל הרמוני בעיצוב
✤ איך למקם מיטות בחדרי שינה לפי תאריכי לידה שמחזקים בריאות וחיוניות
✤ אילו צבעים וחומרים מתאימים לכל לקוח בעיצוב החלל
✤ איך למקם את הפונקציות השונות בעסק
✤ איך לחזק את הנושא הפיננסי בבית ובעסק
✤ עד כמה חשוב ומדויק עיצוב חלל בהתאם לתאריך הלידה של הלקוח

וגם תצאו עם בטחון מלא בעשייה שלכם, עם הירתמות מלאה של הלקוח בכל התהליך ועם ידע שתורם לבריאות ולחיוניות של הלקוח שלכם באמצעות כלים מדויקים ליישום מידי בעיצוב חללים שונים למגורים ולעסקים, למבני ציבור, לחברות ולארגונים.

רוני רבינו
"אני כל כך שמחה על ההחלטה להצטרף לקורס הזה, אחד החשובים בחיי ולמדתי המון. הקורס העניק לי המון כלים וידע לעזור לאחרים, הוא העשיר את התחום בו אני עוסקת מעל המצופה! כמנחה את מאוד מקצועית ויסודית ועל כל שאלה יש לך תשובה ברורה והסבר. למדתי את הנושא בעוד מסגרת אבל יש משהו באנרגיה שלך ובידע המצטבר שלך שגורם לי להרגיש לגמרי בטוחה לעשות את זה לבד!"
שחר מנחם
"כמו שחשבתי לפני שנכנסתי לקורס, ולא אכזבת. הקורס משנה חיים ועוזר כל כך בהרחבת הפרספקטיבה והיכולת לייצר עבורי ועבור הסובבים אותי חיים יותר טובים. ואת מעבירה אותו בקלילות ובתשוקה שמגיעה מבפנים. ממליצה בחום לכל אישה באשר היא. מטפלת, שכירה, עצמאית, אמא, רווקה, נשואה וכו"
אנה מזרחי
"אחד הקורסים החשובים בחיי! מעבר לידע העצום שיש לך, ההתפתחות האישית שלי בעליה מתמדת מתחילת הקורס. החומר הנלמד מועבר בצורה ברורה ומדוייקת ובסבלנות תוך הקפדה שכל פרט גדול כקטן יהיה מובן לכל. אני מחכה משבוע לשבוע לשעורים שלך. שמחה שאת בחיי. תודה."
חיה משעני
"את אישה כל כך מיוחדת, כל מי שמגיעה אלייך יוצאת נשכרת בין אם זה לייעוץ אישי, לבית או לעסק, לסדנא או לקורס. יש בך כל כך הרבה נתינה ואהבה למקצוע שלך, אהבה ללמד ולהעשיר אחרים והכי הכי חשובה האכפתיות שלך וזה לא מובן מאליו. ממליצה בחום רב להשתתף בקורסים שלך זה עושה סדר בראש"
משך הסדנה:
2 מפגשים של 4 שעות בבוקר 
כל משתתף מקבל:
* חוברת קורס עם כל הנלמד
* מפה אסטרולוגית אישית שלו לעבודה בקורס
* תעודה מקצועית מהאקדמיה של אביטל לוביא כהן.


הסדנה הינה בקבוצה אינטימית על מנת לייצר סביבת למידה אישית וקשובה.
מספר המקומות מוגבל בהחלט.


מועדים חדשים יתפרסמו בקרוב!

 במידה ויש שאלות נוספות מוזמנים ליצור קשר
אביטל נייד: 0523302384
טלפון במשרד: 0533358758

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם
הפנים מאחורי המפה - נעים להכיר
0

מי אני, בטח אתם שואלים. רגע אחד, בואו נעשה היכרות אני אביטל לוביא כהן, ואני יועצת פאנג שווי ומומחית לאסטרולוגיה סינית מעל לעשור.

בחרתי לעסוק בתחום כי אני מאמינה שאם נתנה לנו היכולת להפוך את העולם למקום טוב יותר, ולאפשר לאנשים החיים בו לקבל ידע וכלים על מנת ליצור עבור עצמם מציאות שמחה, בריאה, מצליחה ומאושרת, חובה עלינו לעשות זאת.

האסטרולוגיה הסינית היא חדה, מדויקת, מרפאה ומעצימה, ועבורי היא כלי העבודה החשוב ביותר. אני מייעצת באופן פרטי לבתים ולעסקים, מלמדת בבתי ספר לעיצוב, עושה ייעוציים אישיים למפה אסטרולוגית, ומעבירה סדנאות והרצאות לקהל הרחב, לחברות ולארגונים.

לאחר, מעל לעשור של הדרכה, ייעוץ וטיפול באנשים, אני יכולה לומר בוודאות וללא יוצא מן הכלל, שכל מי שקיבל את הכלים לשיפור חייו לפי תאריך הלידה שלו, עשה שינוי משמעותי והתוצאות בהתאם, ולכן החלטתי להעביר את הידע המרתק הזה הלאה. לכם וליקרים לכם.