החלטות שתקבלו ב 2020 ישפיעו עליכם 12 שנים קדימה!
בואו לגלות איך להפוך את 2020 לשנה הכי טובה שלכם, למרות איך שהתחילה..
(נותרו 6 חודשים לסיומה, ולכן תקבלו כלים איך למנף את כל האחרות שיבואו אחריה)
על פי האסטרולוגיה הסינית, השנה מתחילה ב 4.2, כך שאנחנו 6 חודשים לאחר תחילת השנה. והקורונה הזו שעצרה את כולנו מלהתקדם, לא ממש עזרה. ולכן, סדנת האסטרולוגיה הזו ל 2020 תגלה לך איך להיות מוכנה גם ליום שאחרי: פיזית, רגשית, אישית ועסקית.
שנת 2020 היא שנת העכברוש, והעכברוש היא החיה הראשונה בזודיאק הסיני מבין 12 חיות, משמע שהחלטות שתקבלי השנה ישפיעו עלייך 12 שנים קדימה!
מזמינה אותך לסדנת אסטרולוגיה מרתקת של 4 שעות שבה תקבלי את כל המידע על האנרגיה של 2020, מגמות ותחזיות, וגם את המפה האסטרולוגית האישית שלך מודפסת ותדעי בדיוק מה לעשות, איך לבחור נכון ואיך להפוך את השנה הזו להכי הכי שלך כדי להתכונן לבאות!
מה תדעי בסוף הסדנא?
⦿ מהן התכונות הכי בסיסיות שלך, ומה מנהל אותך מבפנים
⦿ מהן החוזקות שלך
⦿ מהן החולשות שלך
⦿ מה מעכב אותך מלהשיג מה שאת רוצה
⦿ מה את צריכה לעשות כדי להצליח
⦿ מהי האנרגיה של 2020 ואיך היא תשפיע עלייך
⦿ מהם המקצועות שישגשגו בשנת 2020
⦿ מהו הפוטנציאל הפיננסי שלך ב 2020
⦿ מי יכול לעזור לך
⦿ איך לבחור אנשי מקצוע מדוייקים לך
ואת יודעת מה הכי מדהים כאן?
כל מה שתלמדי בסדנא תוכלי לבדוק גם על בני המשפחה שלך ועל החברים שלך. האסטרולוגיה הסינית היא שיטתית ומאוד פרקטית. באופן כזה תוכלי לעזור לאחרים להפוך את השנה הזו להכי טובה שלהם!
בואי עם חברה ל 4 שעות של אנרגיה גבוהה, המון ידע והשראה. עם ארוחת בוקר קלילה, קפה ונשנושים. הסדנאות אינטימיות עד 10 משתתפים.
מעוניינת לקרוא חוות דעת מסדנאות דומות קודמות?
רגע, אז מי אני?
אני שמחה לפגוש אותך, שמי אביטל לוביא כהן, ואני יועצת פאנג שווי ומומחית לאסטרולוגיה סינית מעל לעשור. בעבודתי אני מייעצת באופן פרטי לבתים ולעסקים, מלמדת בבתי ספר לעיצוב, מלמדת קורסי אסטרולוגיה, מעבירה סדנאות, קורסים והרצאות לקהל הרחב, לחברות ולארגונים ומייעצת באופן אישי לפי תאריך לידה. אסטרולוגיה סינית עבורי זו שיטה שמשנה חיים. להבין את המתנה שקיבלנו, ולדעת בדיוק איך להשתמש בה. בסדנה אני מנגישה את הידע החשוב הזה על מנת שכל אחת ואחת תוכל להביא לחיים שלה שמחה, אהבה ואושר ופרנסה טובה באמצעות תאריך הלידה. זו התשוקה והשליחות שלי ואני עושה זאת באהבה רבה.
אז מתי, ואיפה?
 ספטמבר

סדנת בוקר יום חמישי 24.9.2020
09:30-13:30
ברעננה
סדנה אינטימית ל6 משתתפות
על פי הנחיות התו הסגול
כל הקודמת זוכה!
(שימי לב, אם את לא מצליחה לעבור לדף התשלום משמע שהסדנה מלאה)

נתראה ובהצלחה
לפרטים ולשאלות נוספות
נייד אביטל 052-3-302384 (אנא שלחו ווצאפ)
במשרד 053-3-358758 (שירה)