בונים בית?
קבלו במתנה מדריך מאדריכלית:

כך תבנו את ביתכם בקלות ובמהירות

מבלי להקלע לחובות ומבלי להתגרש


הורידו כאן את המדריך שיגלה לכם:
·       איך לוודא שבחרתם מגרש טוב?
·       איך להימנע מחריגות תקציב?
·       איך לקבל היתר בניה במהירות?
·       איך לעבוד נכון עם קבלנים?
·       איך לתכנן בית גמיש ומאורגן ביעילות?
·       איך להמשיך לחייך ולבלות בזמן הבניה?

👇🏻👇🏻 רק למלא פרטים בטופס 👇🏻👇🏻
והמדריך ינחת מיידית במייל
.

לאן לשלוח לך את המדריך 'לבנות ולהנות'?


שם*
מייל:*
סלולרי:*

אנו לא אוהבים ספאם ולא נעביר את הפרטים לגורם צד שלישי לעולם

"וואו, וואוו!! כתבת מדריך מ ע ו ל ה!!! כתוב קולח, ברור, מדויק. האיורים מקסימים, הנימה מקצועית ולא מכירתית והסיכום מושלם. סחתיין עליך!!!" (מעיין ממן, מעצבת פנים)
400
המדריך שלך הגיע אלי בדיוק בזמן!  יש שם המון חומר, אז קראתי בהמשכים, ולמדתי כמה דברים חדשים. חשבתי שבזכות המקצוע שלי אני כבר מבין הכל, אבל  זה גרם לי לראות שיש הרבה דברים שאני עדיין לא יודע לגבי השלבים הראשוניים של התכנון.  תודה רבה!!  (מפקח בניה)


קצת עלי, ועל משרד האדריכלות שלי...
אני טל גורן, אדריכלית.

בשנים האחרונות ליוויתי עשרות משפחות יד ביד לבית
החלומות שלהם
- החל מקבלת ההחלטה על קניית המגרש, ועד לחנוכת הבית.

כבעלת משפחה משלי, בן-זוג ושלושה בנים מתבגרים, אני מכירה את 'מחזור החיים' של משפחה, וערה לצרכים המשתנים של המשפחה במהלך החיים.  הנסיון האישי, והמפגש עם לקוחות בשלבים שונים של החיים, לימד אותי שהדבר החשוב ביותר בתכנון הבית הוא הגמישות, והאירגון היעיל.

אני מתכננת קן למשפחה שלכם, בית גמיש ומאורגן ביעילות.  בית גמיש הוא בית אשר 'יודע' להתאים את עצמו לכל שלב בחיי המשפחה, באמצעות שינויים פשוטים, מהירים וזולים.  בית המאורגן ביעילות הוא בית שבו יש הפחתה משמעותית ב'שטחים מתים', וכך ניתן להימנע מבזבוז שטחים (כל מ"ר בבניה עולה אלפי שקלים רבים).  תכנון של בתים גמישים ומאורגנים ביעילות מאפשר חסכון של זמן ושל כסף לא רק בשלב הבניה אלא גם בתחזוקה של הבית, ובמקרה של שיפוצים עתידיים (בישראל יש סטטיסטיקות של שיפוץ פעם ב 10-15 שנים).

יש לי נסיון רב ב'תרגום' חלומות של משפחות לכדי בית פיסי, וגם המון נסיון בתהליכים של תכנון, רישוי (=היתר בניה), שרטוט ועיצוב.

משרדי עוסק אך ורק בתכנון בתי מגורים, והלקוחות הפרטיים הם לב העסק.  לכן תכנון הבתים נעשה בקפידה ובאחריות.  כל בית ובית מקבל את מלוא תשומת הלב.  חשוב לי לוודא שהבית 'תפור' בדיוק לפי המידות של כל משפחה, ושהדרך אל הבית הזה תהיה הכי נעימה שאפשר.

הצוות במשרד מונה שלוש עובדות מקצועיות, ועוד עזרה נוספת שאני שוכרת מפעם לפעם בתקופות של עומס.  כולנו מחויבות לשביעות הרצון שלכם, ונותנים מענה מהיר, ענייני ומקצועי לכל פניה.

יש לי נסיון מקצועי של מעל 20 שנה, מתוך זה מעל 13 שנים כבעלת עסק עצמאי.

אני אדריכלית רשויה (=הדרגה הגבוהה ביותר לאדריכלים בארץ), בוגרת בהצטיינות של הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון.  בנוסף, אני גם הנדסאית אדריכלות, בוגרת בהצטיינות יתרה של ביה"ס להנדסאים בטכניון.

חשוב לי להשאר מעודכנת בטרנדים עיצוביים, טכנולוגיות חדשות, חומרים מקדמים וכיוצ"ב.  לכן, אני מקפידה להשתתף בהשתלמויות מקצועיות ועסקיות, מבקרת בקביעות בתערוכות עיצוב בארץ ובעולם, ומטמיעה את הידע הזה בעבודה השוטפת.

אני חברה הן ב'עמותת אדריכלים מאוחדים בישראל', והן ב'ארגון המהנדסים והאדריכלים', מתוך תפיסת עולם של שיתוף ידע, ומתוך הבנת החשיבות של התארגנות.  בטווח הארוך- רק כך נוכל ליצור לובי חזק, לשפר ולייעל את הליכי הרישוי, לקצר את לוחות הזמנים, להפחית את הבירוקרטיה, ולהקל גם עליכם את בניית הבית.

צוות המשרד ואני מבוטחים בביטוח אחריות מקצועית, כדי לוודא שיהיה לכם מענה הולם וראוי בכל מצב, וכדי לתת לכם תחושת שקט ובטחון.

אצלי הלקוח נמצא במרכז, ולכן אני מוצאת פתרונות יצירתיים לכל בקשה שלכם, תוך שמירה על השפה התכנונית, ועל העיצוב ההרמוני של הבית.

הלקוחות שלי מרוצים ושבעי רצון מהעבודה המשותפת. אני יודעת זאת כי כולם שולחים אלי גם את חבריהם ובני משפחתם, אשר הופכים להיות בעצמם לקוחות.

👇🏻👇🏻 רק למלא פרטים בטופס 👇🏻👇🏻
והמדריך ינחת מיידית במייל

לאן לשלוח לך את המדריך 'לבנות ולהנות'?


שם*
מייל:*
סלולרי:*

אנו לא אוהבים ספאם ולא נעביר את הפרטים לגורם צד שלישי לעולם