נכון שאת רוצה יותר?

כל החיים אנחנו רוצות לעשות "משהו", רק שלא הגענו לזה עדיין...
זה לא חייב להיות כך.
 יש מה לעשות. יש לנו עברוך הצעה פשוטה, לא מסובכת, לא ארוכה.
משהו שמתאים למי ש, כמוני וכמוך, סובבת בקרוסלה המבורכת של סדר יום - בית - עבודה - דרישות - הספקים ולא רוצה לרדת, כן רוצה לעלות. משהו קצר מאוד, ממוקד, קליל, משתלב לגמרי. 

כן, גם אני רוצה להצטרף


מייל:*
שם

משהו לרוץ איתו.
המשימה היומית שלנו היא משהו קטן, אבל לא מתחמק ולא מתפספס. משהו שמתחלף בכל יום, ונותן הזדמנות חדשה בכל בוקר. משהו לסיים אתו את היום ולסמן V. לקחת אותו אתנו וללכת הלאה, לדעת שיש אתנו עוד כמה מאות V'אים כאלה. 

התגלית היומית שלך במייל.
משימה ליום. זה מה שבאנו להציע. בלי לסגור את המחשב ובלי ליסוע למרון. משהו שעושים כאן ועכשיו, מחומרים זמינים דוגמת מחשבה או שכנה או אחות, סידור או עט או דואר אלקטרוני. לומר משהו טוב, לייחד מעשה ל - , לקרוא שורה אחת שקיבלת במייל. כל יום והמשימה שלו, כל יום והאור שלו, כל יום והדרך שלך להתקדם טיפה. ועוד אחת.

מעט זה הרבה.
והרבה זה המון. כשאת מסמנת 'עשיתי' ושולחת את המייל, את שותפה לעוד עשרות, אולי מאות, נשים שעשו אותו דבר. זה לא רק אתגר שלך - הוא של כולנו. זו לא רק מחשבה אחת של מוסר - אלו אלף מחשבות. אמרת שלושה פרקי תהילים למען חולי ישראל? אמרנו שלושת אלפים.

פתח להיכנס בו.
בכוונה תחילה אין לנו נושא אחד. המשימה שלנו היא להיות יהודייה טובה יותר. פירושו? לקיים יותר מצוות, אולי - לקיים יותר את המצוות. לתפוס חלק בחסד, בנקודה בתורה, משהו באמונה חושית. במילים אחרות קוראים לזה לגדול.

שורה אחת, V אחד, אלף נשים

בתוך הדואר הנכנס, בין כל מה שדחוף וחשוב וצריך שורה אחת בלבד של משימה. לכוון במודים. למחול למישהו בפה. להזכיר לעצמנו באמצע קיפול גרביים למה זה לשם שמים. ללמוד הלכה אחת. פעולה של כיבוד הורים. מצטרפת? לחצי. ביצעת? סמני. זהו. את כאן.

בונוסים (של בשר ודם)
לפעמים זה סיפור של מ' קינן. לפעמים קריקטורה או הגרלה . לפעמים טיפ לפעמים שורה לפעמים דיבור. כל מיני שעושים כוח. כי מי שעושה יותר, מקבל יותר.

רוצה לנסות את זה?

כן, גם אני רוצה להצטרף


מייל:*
שם