הנה השיעור המחתרתי, תפעיל רמקולים ותקשיב עד הסוף:

מה בוגרי ההכשרה המנטאלית שלנו אומרים?

שמי יוני והצטרפתי לאימונים המנטאליים כי הרבה אנשים שהיו בגיבושים לפניי אמרו לי שהיכולת הפיזית שלהם כתוצאה מאימוני כושר קרבי בסופו של דבר לא היה הגורם המכריע בגיבוש. בהתחלה לא הבנתי איך זה יכול להיות כי ידעתי שחשוב לרוץ מהר והרבה.. אבל רק אחרי שהתחלתי לראות כמה סרטונים הבנתי שיש מצב שדברים נוספים משפיעים על התוצאות במבחן התוצאה.. אני יכול להגיד שההצטרפות לקהילה הפרטית והליווי האישי של הצוות היה אחד הדברים החשובים ביותר שעשיתי לפני הגיבוש.. אולי אפילו הכי חשוב.. גם כי רציתי מאוד להגיע ליחידת עוקץ וגם כי הייתי צריך עוד חיזוקיםבסופו של דבר זה השתלם ואני יכול להגיד שאין מבסוט ממני להגיע ליחידה שתמיד חלמתי עליה..תודה רבה!!
יוני, יחידת עוקץ
"קשה לי לתאר במילים את התרומה שהקהילה נתנה לי בזמן ההכנה לצבא.כבר אחרי שלושת השיעורים הראשונים הבנתי עד כמה אני לא מנצל את המשאבים הפנימיים שיש בי, ועד כמה האמונות שלי כלפי עצמי חיבלו ביכולת שלי לתת את כל כולי. שבוע אחרי הקורס הרגשתי אחרת כלפי האימונים וכלפי עצמי.ידעתי בדיוק מה לעשות כשאני מתחיל להרגיש עייף, מהי הפיזולוגיה האופטימלית שלי כדי להמשיך באותה יעילות, ועל מה להתמקד כשאני מתחיל לחוש ירידה ביכולת. להגיע ליחידה מובחרת כבר לא היה בגדר "רצון" בשבילי או איזו "משאלה". ידעתי בדיוק את המחוייבות שלי כלפי האימונים וכלפי עצמי.
אני משתמש בידע החדש שקיבלתי באופן יעיל מאוד. הקהילה נתנה לי כלים למקסם כל אימון בנפרד ולא ליפול למלכודת ה - "יהיה בסדר". האפשרות ליצור קשר טלפוני אם המדריכים ללא הגבלה, וכל המסקנות שקיבלתי בפורום הסודי של הקהילה, הביאו אותי להמשיך ולעלות את הסטאנדרטים שלי באופן דראסטי ולא יאומן.

ממליץ מאוד לכל מי שמעוניין לשפר את הסיכויים שלו להגיע ליחידה מובחרת בצבא"
עומרי, שייטת 13
״הכל בראש״ – ככה אמרו לי כשהתגייסתי, ככה אמרו לי כשהזעתי בגיבוש, ככה אמרו לי במסלול הארוך והמפרך וכך זה הפך למוטו שמנחה ומוביל אותי גם היום. קהילת מנטאליות מובחרת עוסקת במושג הזה, חוקרת ומפתחת אותו עד לרזולוציות הקטנות ביותר. במהלך השירות הצבאי שלי הבנתי כמה כוח ועצמה יש לאימון מנטאלי וכמה הוא משפיע בתהליך הקבלה לסיירת וסיום המסלול בה. קהילת מנטאליות מובחרת מציגה שלל כלים עבור כל אדם, לא משנה מה כוחו הפיזי, חזק יותר או חזק פחות. תמשיכו לעשות חיל, תודה ובהצלחה!" 
אופק - סיירת רימון
כולם רוצים להגיע ליחידות המובחרות, אבל לא כולם מבינים מה דרוש כדי להגיע לאחת מהן.  אחרי היום סיירות שלי, באמת הבנתי למה אומרים שהפיזיות כבר לא משחקת תפקיד מרכזי כל כך. הרגשתי שהדברים המנטאלים שעבדתי עליהם בתוך הקהילה, נתנו לי את מה שהייתי צריך כדי להבטיח לעצמי מקום בסיירת מטכ''ל. כמובן שהתאמנתי על הכושר שלי, אבל כמוני, כל שאר המשתתפים גם. אין מאושר ממני שיצא לי להיחשף לכלים העוצמתיים האלו. תודה מכל הלב"
טומאס, סיירת מטכ''ל
ללמוד איך לתת יותר כשקשה הוא אולי הכלי החשוב ביותר בגיבוש. וזה בדיוק מה שמלדמים כאן, איך להביא את המוח שלך כך שבמצב המכריע, יש לך יותר דלק מהאחרים ולבסוף לתת יותר מאחרים. רוב הדברים כאן הם באמת כמו קסם, דברים שלא שמעתי בשום מקום אחר. אז נכון חשוב לרוץ ולהתאמן פיזית, אבל למדתי שבמצבים המכריעים, אחרי שכולם מתאמנים פחות או יותר באותה צורה, חייב להיות את המשהו הנוסף הזה, ואני שמח שלקחתי חלק באימונים המנטאליים של הקהילה הפרטית."
עומרי - סיירת גולני
תודה רבה לצוות "מנטאליות מובחרת" על היחס האישי ועל התמיכה בדרך שעברתי. בהתחלה הגעתי כי רציתי לעבור את הגיבוש צנחנים. בכלל לא חשבתי שאני מסוגל להגיע ליחידת מגלן, והאמנתי שמגיעים לשם רק אנשים שהם פי 100 יותר טובים ממני. לבסוף הבנתי שכל האמונות המגבילות האלו משפיעים עלי ברמה לא מודעת, ואחרי שהצטרפתי לקהילה קיבלתי את כל הכלים שהייתי צריך כדי לפרוץ את המחסומים הפנימיים שלי ולהגיע לאחת היחידות המובחרות ביותר בצבא היום. אני עדיין לא מעכל את זה בכלל שאני חלק מהיחידה הזו חח, אבל אני בהחלט שמח מאוד שלקחתי חלק מהקהילה הזו ואני ממליץ עליה בחום".
שגיא, יחידת מגלן
תמיד ידעתי ש"הכל בראש" אבל אף פעם לא ידעתי למה.
הצטרפתי לקהילת "מנטאליות מובחרת" כי רציתי להגיע לאחת היחידות הבכירות ביותר.
אחרי תקופה די קצרה עם החברה התותחים האלה, הגעתי לגיבוש מוכן מכל הבחינות. ידעתי איך לנצל את המשאבים המנטאלים שלי כדי ליצור להביא את עצמי לרמה הגבוהה ביותר שיכולתי, והגעתי ליחידה שאליה רציתי. 
לכל מי שרוצה להבטיח לעצמו יתרון בגיבושים הקורבים, ממליץ לו מאוד להצטרף"
דניאל, יחידת שלדג

יש לך שאלות? שלח אימייל ל - support@dingdongaffiliates.co.il

מה מומחים אומרים?

בתור מאמן כושר שעבד עם הרבה מאוד נערים בשנים האחרונות, אין ספק שהרבה מאוד דברים מנטאליים כמו שמתעסקים בהם כאן הכרחיים כדי להביא מישהו לרמה הפיזית האופטימלית שלו. אין מנוס מזה. עם הניסיון שלי אני יכול להגיד שהכנה מנטאלית חייבת להיות חלק בלתי נפרד מתכנית האימונים של נער שרוצה להגיע ליחידה מובחרת, כי הרמה הפיזית שהוא מתמודד איתה היא לא ריצת בוקר של 4 קילומטר, אלא מצבי קיצון שהגוף לא התמודד איתו עד היום. אני ממליץ מאוד לעבוד גם על הפן המנטאלי שכולל את התכנים שמלמדים כאן."
זיו עפגין - מאמן כושר מוסמך מינגייט
 ד''ר סוזן דין, פסיכולוגית ומומחית להיפנותרפיה
"אחת השאלות החשובות הינה: "איך משלבים את תפקוד המוח במצבי לחץ ומאמץ פיזי גבוהים?" וברגע שמבינים לעומק את השפעת המיקוד, האמונות שלנו והפיזיולוגיה שלנו על הרגשות שלנו, מבינים עד כמה ההתנהגות שלנו מונעת על ידם. ניר וצוות מנטאליות מובחרת הצליחו להביא תכנים מתקדמים מאוד מעולם הפסיכולוגיה ההתנהגותית ושילבו אותם בצורה מושלמת כהכנה של נערים לקראת הגיבושים שלהם. בהחלט שווה לכל מי שמעוניין להגיע רחוק בצבא הישראלי לקחת חלק בתכנים האלו.