"איך באמת לחסל את הצלוליט, וליצור לעצמך גוף תחתון חלק, סקסי וחופשי מבורות וגושי שומן?"


להסתכל על הגוף התחתון שלך ולחייך. 
תקראי את הדו"ח המחקרי הקצר הזה, גלי את הדרך לחסל את הצלוליט ותתחילי עכשיו...

מאת אלעד פז | מומחה לעיצוב הגוף הנשי | יולי 2018

אם את סובלת מצלוליט על הגוף התחתון שלך,
אם באמת האמנת שאין לזה פתרון כי 'ככה שמעת',
אם ניסית לחסל את הצלוליטיס אבל לא הצלחת,
את תגלי עכשיו בדיוק למה זה קרה והכי חשוב...
איך תעשי את זה כבר מהיום
זאת ההבטחה האישית שלי אלייך,
אלעד פז,
מומחה לעיצוב הגוף הנשי,
אוניברסיטת שיקגו ות"א

נ.ב
והכי חשוב... 
שלא תיתפסי עם המכנסיים למטה אחרי הגשם


אם כל זה נשמע לך, אז חשוב שתדעי ש...

הצלוליט שלך לא קשור לתזונה ולמשקל שלך -
 הוא משהו אחר לגמרי

תראי, הנקודה המרכזית של כל הדו"ח המחקרי הזה היא אחת:
הצלוליט שלך הוא לא שומן ולא עור. בגלל זה, הוא לא קשור למה שאת אוכלת או למשקל שלך...
כן...

אני יודע שזה מפתיע ונשמע קצת מוזר, אבל אני חושב שעובדה מוזרה עוד יותר היא - שתעשיית הצלוליט מוכרת בשנת 2017 מוצרים שכבר עשרות שנים מוכיחים את עצמם כלא עובדים! הרי לא היית פה עכשיו אם זה לא היה המצב...

בדו"ח הזה את תגלי הכל: 
* איך הם משקרים לך 
* למה הם משקרים לך
* ומה הפיתרון המוכח מדעית לצלוליטיס שלך (והוא אפילו ממש מהיר ואפקטיבי)


עכשיו תראי...

אם יש לך צלוליט על הישבן, הירכיים והרגליים שלך ואת חייבת להיפטר ממנו - לקבל מראה חלק, סקסי מורם ומעוצב - התכנית הזאת בשבילך.

נכון, היא גם תגרום לך לרדת ב-1-2 מידות אבל זאת לא המטרה העיקרית שלה.
ועוד משהו קטן...

אם את קוראת את הדוח הזה, סימן שיש לך תקווה שהמצב יכול להשתנות, שזה לא גזר דין 'משמים'... המידע כאן הולך לעזור לך בדרכים שלא דמיינת לעולם.

את גם תגלי מה אסור לך לעשות, שקרים מפחידים, רמאויות, הונאות ועצות שלא עובדות שמבזבזות לך את הזמן, מאכזבות אותך ומרוקנות לך את הארנק... בלי לראות תוצאות ולחסל את הצלוליט.

חשיפה: קונספירציית הצלוליט הגדולה

קודם כל, חשוב שתביני - צלוליט הוא לא מונח רפואי. זה מונח שעולם סלוני היופי המציא בשנות ה- 60 כדי לתאר את המראה הזה של החטטים, הבורות והגושים בישבן, ירכיים וברגליים של נשים רבות.

בשנת 1973 נעשתה תעמולה מאוד רצינית בארצות הברית על מנת להכניס את המושג הזה ללקסיקון המערבי, והושקעו בקידום המילה 'צלוליט' מיליוני דולרים. 
ככה נולדה תעשייה שלמה!

המושג 'צלוליט' מתייחס לגושים ולבליטות שיש בפלג הגוף התחתון שמאוד קשה להיפטר מהם. הצלוליט הוא לכאורה סוג של "שומן אחר"... פסולת רעילה שהגוף נכשל בלסלק אותה. לאישה התמימה זה אולי נשמע הגיוני מספיק בכדי להוציא כספים רבים על תכשירים תרופות וכו' מתוך ייאוש מוחלט.
התוצאה:
 לא נמצאו הבדלים בין שני הסוגים של דגימות השומן!
ויותר מזה-
לאחרונה, חוקרים במכון רוקפלר השתמשו בבדיקות מתקדמות שכללו בדיקות אולטרה סאונד, בדיקות מיקרוסקופיות, ומחקרים שנעשו על חילוף החומרים של השומן כדי לראות אם ניתן להשפיע על הצלוליט ועל אזורי עור במקומות שונים בגוף, המחקר בדק שבעה בוגרים בריאים - שש נשים וגבר אחד. התוצאות חשפו כי הצלוליט אצל הנשים היה חמור הרבה יותר וכי שום גורם שנבדק במחקר לא הצליח להסיר אותו.

שלא במפתיע - החוקרים הגיעו למסקנה: (א) מאפיינים מסוימים של העור הופכים את הנשים "לפגיעות" יותר לתופעת הצלוליט. (ב) ישנם הבדלים במראה או בתפקוד של רקמת השומן או זרימת הדם האזורית בין אזורי גוף שמושפעים ואינם מושפעים מהצלוליט.

מה שמביא אותי לשאלה הבוערת...


אז למה הם מוכרים שקרים?

התשובה תזעזע אותך
האמת היא....

שהם אוהבים את הכיס שלך


זה עולם מטורף שמוכר מיליוני מוצרים - החל מכדורים ותרופות ועד לספוגים, משחות, קרמים, טיפולים, מסאג'ים, גימיקים כמו מכנסיים שמפיצים חום ומה לא...

הונאות, שקרים, רמאויות, וגימיקים...


במקרה הכי טוב כמה מהגישות האלה יגרמו לעור שלך להיות קצת יותר רך וחלק – אבל באם את מחפשת פיתרון לתמיד, כזה שמוריד את כל הבורות, הצטברויות השומן והופך את העור שלך לחלק וסקסי שנותן לך את החופש ללבוש את הבגדים הכי מושכים, השמלות הקצרות והסקסיות ואפילו לhהנות מהמראה שלך כשאת ערומה... יש רק דבר אחד שגורם לזה לקרות, וזה ממש לא פיתרון זמני.

המציאות הקשה היא שלא רק שאף אחת מהשיטות הללו לא עושה את העבודה, אלא שהן גם מבזבזות לך את הכסף והתקווה לשינוי אמיתי. העניין הוא שאף אחת מהשיטות האלה לא תחסל לך את הצלוליט לתמיד כי...

פיזית, זה פשוט בלתי אפשרי!


תראי –
אין באמת "רעלים" שאת צריכה להסיר כמו שהמון חברות ענק מנסות לגרום לך להאמין. זה מיתוס מוחלט. השומן מתחת לעור שלך הוא בדיוק אותו הדבר כמו השומן שמתפרש על כל הגוף שלך. חברות הפרסום מנסות לגרום לנו אפילו להאמין לזה שהצלוליט נוצר מהמזון שאנחנו אוכלים, מהאוויר שאנחנו נושמים – שכל זה מצטבר מתחת לעור... בולשיט נוראי.

מבחינה רפואית – "אין דבר כזה צלוליט"


לפני מספר שנים, ניל סולומון מורה לרפואה, ערך מחקר מעבדה רנדומאלי באוניברסיטת ייל שכלל 100 אנשים בכדי לראות מה השוני של הצלוליט מהשומן הרגיל. דגימות של שומן רגיל ושומן גבשושי התקבלו על ידי הליך של ביופסיה והועברו לפתולוגים לניתוח והשוואה ... 

התוצאות חשפו כי אין שום הבדלים! 

ויותר מזה, במחקר אחר שנערך בשנת 2008 באוניברסיטת ייל נבדקו ההשפעות של 7 טיפולים שונים בשומן על הצלוליטיס. במחקר השתתפו כ-130 משתתפות והתוצאות חשפו באופן חד משמעי כי "אף טיפול לא הוביל לשיפור מובהק בצלוליט".

מה שאת לא יודעת כן יכול לפגוע בך ...


את מבינה... גישת ה"מקסימום זה לא יעבוד" לא מתאימה פה.
המשמעות היא שאם את בוחרת לקנות קרם או משחה כלשהי בגלל שאת חושבת שזה יעזור לך ו'מקסימום לא'... היא שלא רק שאת מבזבזת את הכסף והתקוות שלך, אלא שאת גם הורסת את הגוף שלך ומחמירה את הצלוליט.

לא ייאמן... אבל זה המצב

וככה זה ממשיך וממשיך...
עכשיו תראי... אחת הסיבות העיקריות שיש לך עוד אמונה ותקווה היא שאת מאמינה שבאמת יש פתרון 'שם בחוץ'... האם את צודקת או לא, נגלה כאן למטה בהמשך. בכל מקרה, עוד סיבה לאמונה ולתקווה שלך לשינוי היא דבר ששנינו מסכימים עליו. אני מדבר על זה ש...

הצלוליט שלך מחמיר יותר עם כל שבוע
שעובר בגלל שלא טיפלת בשורש הבעיה...

ראיתי מה זה יכול לעשות לחיים של נשים.
הוא משפיע על כל החיים... מכריח אותך ללבוש בגדים שהיית מעדיפה שלא ללבוש,  מונע ממך להנות מימי כיף בחוף הים, בבריכה, בחופשה שבה היית יכולה להנות מהשמש בזמן שאת נראית סוף בביקיני... הוא מכריח אותך לעשות אהבה עם אורות כבויים, או אפילו גרוע יותר... גורם לך לוותר על סקס... כי ממש לא בא לך שמישהו ייראה איך את נראית מתחת למכנסיים...
ואם זה המצב, איך הוא לא יכול שלא לפגוע בהערכה העצמית שלך, בביטחון ובשמחת החיים שלך?

עכשיו תשמעי, זאת לא הדרך לחיות את החיים כאישה וכמו שאת מתחילה להבין... זה יכול להישאר ככה לתמיד או שמשהו חייב לקרות כאן.
וזה מובן לגמרי!
את רוצה להרגיש ולהיראות סקסית עם ובלי בגדים... כמו כל אישה נורמלית...
הנה ההזדמנות שלך באמת לעשות את זה!

הדרך היחידה והמוכחת לחסל את הצלוליט נחשפה, נבדקה והוכחה.

עכשיו את בטח שואלת את עצמך ... "איך אתה יודע את זה?"
התשובה היא - זה הייעוד שלי בחיים. המתנה שקיבלתי היא הרצון למצוא פתרונות עבור נשים שרוצות גוף שיוכלו להיות גאות בו בכל מצב, ואני מקדיש כל דקה בחיים שלי בדיוק למטרה הזאת. זאת בדיוק הסיבה שלמדתי פיזיולוגיה של אימון גופני בניו יורק (ארה"ב) וזאת בדיוק הסיבה שלאחר שניסיתי אין ספור פתרונות לצלוליט, סוף סוף מצאתי פתרון אחד ש... עובד!


וגם, זאת בדיוק הסיבה שחשוב לי 
להראות לך איך להיפטר מצלוליט שלך
במינימום זמן, מאמץ וטרחה!

כבר הבנו שזה לא עניין של ירידה במשקל או איזו דיאטה. המטרה של התכנית היא אך ורק להיפטר מהצלולטיס שלך בזמן שאת מרימה את כל האזורים הנפולים בפלג הגוף התחתון שלך ומחטבת אותם – כן גם באזורים הכי בעייתים שלך...

אולי מעניין אותך שיש לי תואר ראשון בפיזיולוגיה של אימון גופני (SUNY באפלו, ניו יורק) ותואר שני במדעי פעילות גופנית (LIU - דובס פרי, ניו יורק) - אבל המציאות היא שכל התארים הללו פשוט שימשו לי בתור בסיס שיתמוך בקריירה שלי ויעזרו לי ללמוד עוד ועוד בכדי לעזור לכל אישה שרק תרצה...  

ומההודעה העצובה הזאת הכל התחיל...

----הודעה מקורית ----

מאת: ג'ני-Jenny.Michaels@_______.com
ל: אלעד
נושא: חברה וותיקה זקוקה לעזרתך
תאריך: נובמבר 9 2016

אלעד היקר,
אני יודעת שלא דיברנו הרבה זמן, אבל אתה יודע איך זה להיות בחיי נישואים, עבודה, ילדים... מקווה שכל החבר'ה בסדר. אני כותבת לך על זה כי אני יודעת שאתה תאמר לי את האמת בפנים, ואם יש מישהו שיכול לעזור לי זה אתה.

אם אתה זוכר בלימודים היו לי קצת צלוליט בפלג הגוף התחתון, לא ייחסתי לזה יותר מדי חשיבות בזמנו. אבל... אחרי 2 לידות הגוף התחתון שלי נראה כאילו הוא עבר מלחמה... יש לי צלוליט בכל מקום.

אני כל כך נבוכה לקחת את הילדים לבריכה או לים... אני אפילו מתכווצת ומשתתקת מרוב בושה כשאני מורידה את הבגדים... שונאת את עצמי כשאני מביטה במראה...

תראה, אני נראית נהדר בג'ינס או בחצאית ארוכה... אבל אני כל הזמן מודעת לאימה שמסתתרת מתחת לבגדים. אני חייבת להיפטר מזה ומהר, אלעד.

כשאני עושה סקס עם בעלי אני לא מתרגשת או נהנית... רק חושבת על הצלוליטיס הזה. עכשיו, בגלל שאני לא שם... גם בעלי לא נהנה, אנחנו רבים ואני מאשימה את עצמי.

(לא מאמינה שאני מספרת לך את זה... אבל זה הגיע לנקודה הזאת שאני מיואשת ולא יודעת מה לעשות)
אז תגיד אלעד,  אני יכולה להיפטר מהצלוליטיס בישבן, במותניים ובירכיים שלי בעזרת פעילות גופנית או שהרסתי את הגוף שלי לכל החיים?

ואם כן, אתה יכול לבנות לי תוכנית שתחזיר לי את הגוף לנורמלי? אני אשלם בשמחה על הזמן שלך. אני יודעת שאתה לא תלך איתי סחור סחור ותאמר לי את האמת כמו שהיא – לטוב ולרע.

אם אתה חושב שאתה יכול לעזור, רק תדאג שזה יהיה מהיר ומהבית. אני אמא עסוקה 7 24 ושונאת חדרי כושר (לא שיש לי זמן ללכת לשם אפילו). 

מקווה שתוכל לעזור,
ג'ני.
נ.ב

אגב, פניתי אליך כי הוצאתי כבר אלפים על כל מיני דברים שלא עזרו לי בכלום ולבעלי נמאס מזה. אמרתי לו שאנסה אותך, וזהו...
----------------------
נשלח מה-iPhone שלי


כך האתגר והשיטה להפחתת הצלוליט נולדו

אחרי שקיבלתי את המייל של ג'ני, לא ישנתי יומיים. בכל זאת, לא רק שהרגשתי את הכאב שלה אלא גם שאני איש של אתגרים. אחרי המייל הזה, חקרתי ועבדתי 24/7 עד שידעתי כל פיסת מידע על התחום. כך נוצרה בסופו של דבר השיטה לחיסול הצלוליט.

אחרי שקבוצה של 10 נשים ניסו אותו וראו תוצאות שאפילו אני לא ידעתי שאפשריות... ידעתי שהתוכנית הזאת תעבוד ללא שום ספק בשביל ג'ני. אבל לפני ששלחתי אותה אליה – רציתי לעשות סוג של "בדיקת מבחן" נוספת על מישהי שסבלה מצלוליט לא פחות חמור מזה של ג'ני.


באותו הקיץ...

ידידה ישראלית שלי בשם קרן בדיוק נפרדה מבן הזוג שלה והייתה בדיכאון רציני. היא הפסיקה להתאמן ופיתחה צלוליט חמור באזור הישבן, הירכיים, האגן והרגליים.

לחזור בחזרה לחדר הכושר לא הייתה אופציה עבורה בגלל הדיכאון וחוסר הרצון שלה לצאת מהבית, אבל הצלחתי לשכנע אותה לעשות את התוכנית שלי להפחתת הצלוליט ישר מהבית, אחת ליומיים.

היא עשתה את זה ו- 4 שבועות לאחר מכאן - היא קרנה מאושר טהור ... הצלוליט שלה נעלם – כמישהי שהייתה בחדרי הכושר היא פשוט לא הבינה איך השיטה הזאת עבדה במקום שבו המשקולות וההליכונים כשלו...

את חייבת להבין – בשביל קרן אני לא איזה גורו... אני בסך הכל ידיד – אבל אחרי האירוע "פוקח העיניים הזה" היא אמרה לי "יש לך פה ביד משהו ענק, אלעד". ואז...


שתי נשים, מבוגרות וממש לא בכושר...
נפטרו מהצלוליט.

ואז היא אמרה ... "אלעד - יש שתי נשים מבוגרות בעבודה שלי שלא סובלות מעודף משקל, אבל תמיד מתלוננות שהצלוליט הורס להן את החיים. אתה חושב שזה יעבוד אפילו עליהן?"

בשלב הזה, היה לי כבר ברור שהסיבות המדעיות מאחורי התכנית הזאת יעבדו בכל מקרה, אבל עדיין הייתי צריך לראות במו עיניי. אז אמרתי לה, "אין לי ספק, כל עוד הן עוקבות אחרי ההוראות המדוייקות ומעדכנות אותי לגבי שינויים"
ליאת צהלה ואמרה... "מעולה! הן ממש יאהבו אותך על זה - אין לך מושג ..."


שבועיים וחצי לאחר מכן...

אחת מהנשים, סופי, ביקשה את המספר שלי מליאת כדי להודות לי אישית על השיפורים שכבר נראים לעין. היא אמרה לי שכבר נעלם לה 90% מהצלוליט עוד לפני שהקיץ נגמר... 
השנייה, סוזאן, לא התחילה באותו הזמן שסופי התחילה בגלל שפקפקה בתכנית, אבל ברגע שראתה מה התוכנית עשתה לליאת ולסופי – היא התחילה מיד ו...

5 שבועות אחר כך היא שולחת לי אימייל מלא בשבחים ו'תדהמה'. היא אמרה ששנים לא הייתה כל כך מאושרת 'ושהגוף שלי נראה כמו שהוא נראה בתואר הראשון' ... היא ציינה שכולם אמרו לה ש'הצלוליט זו גנטיקה ואת פשוט תצטרכי לחיות עם זה...' עכשיו כולם בטוחים שהיא עברה ניתוח!


בשלב זה...

אני כבר מבין שיש לי ביד את התכנית שתעזור לג'ני להיפטר מהצלוליטיס שלה – אבל אני בכל זאת מחליט לשפר אותה עוד קצת – כדי שתתאים לחיי ה'אמא' העמוסים של ג'ני.
אז שבועיים נוספים, התכנית הייתה מוכנה ב-100%- עם תמונות והוראות מדויקות, ללא מקום לטעויות וניחושים...

לחצתי על "שלח" וחיכיתי... ביום רביעי בבוקר, לאחר כשבועיים, חיכה לי מייל מג'ני. פותח אותו בתקווה וחשש... ואז. . . "אלעד, יכול להיות שאפשר לראות שיפור בזמן כל כך קצר - או שאני רק מדמיינת?"


שבועיים וחצי לאחר מכן, עוד מייל!

הפעם -
"אלעד, אני לא יודעת איך להגיד לך את זה... אבל אתה גאון, אני אוהבת אותך! אם לבעלי לא היה אכפת, הייתי גם שולחת לך תמונות... הצלוליט כמעט נעלם לגמרי! קיבלתי מראה מהודק, חלק ומחוטב בישבן, מאחורי הרגל ובירכיים...
בעלי ראה אותי בבריכה עם הילדים וכמעט נחנק מהבירה :) הוא אמר שלא נראתי ככה אפילו בחתונה שלנו (ואתה בטח זוכר איזה דיאטה עשיתי לפניה). 
אני בשוק טוטאלי. ידעתי שאם מישהו יכול לעזור לי עם זה, זה תהיה אתה... החברות שלי מקנאות בקטע אחר ושואלות אם אני יכולה להעביר להן את התכנית. תעדכן אותי אם אתה מרשה לי לשתף אותן גם...
תודה לך חבר יקר... מכל הלב.
ג'ני"

אמרתי לג'ני לשמור את התוכנית שלה בסוד,
כדי שאקדיש את הזמן לחשוף אותה לכל הנשים
דרך האינטרנט.

עכשיו גם את תהפכי לסקסית יותר, 
תחסלי את הצלוליט המעיק 
ותשיגי את הנקמה המתוקה שלך

דמייני את זה...
עברו 2.5 שבועות מהירים מאז ששמעת על התכנית הזאת ואת בשמיים... את כבר רואה שינוי רציני. לפני שאת מתקלחת, את מתפשטת בחיוך ובוחנת את עצמך במראה... את מסובבת את הרגל לכיוון המראה ומעבירה את היד על העור המתוח, החלק וההדוק- את מאוהבת במה שאת רואה! אבל זה רק נעשה טוב יותר...

אחרי שהתקלחת, את מייבשת את עצמך - ואז לוקחת את קרם הלחות האהוב שלך... את לוחצת עליו קלות ומוציאה קרם גוף ריחני לכף היד שלך - את משפשפת את שתי הידיים יחדיו - ומתחילה לעסות את קרם הגוף לתוך פנים הירך הימנית שלך, המותן ואזור הישבן... את עוברת למטה יותר, לכיוון אזור הברכיים...

כשאת עושה את זה...
את כמעט לא מאמינה לכמה הדוק ומתוח הישבן שלך, הירכיים שלך והמותניים שלך... הצלוליט כמעט נעלם- ואת מבחינה בקלות בחיטוב הסקסי של התרגילים הפשוטים שאת עושה...
את מרימה את הראש ומביטה ישר במראה- והמראה לא משקרת- היא מראה לך השתקפות אמיתית של בחורה מושכת אמיתית...
העור המחוטט והגלי הוחלף בעור הדוק, חלק, מעוצב, מושך... את קולטת שהכל נעשה חלק והדוק יותר...ואחר כך...

את בוחרת תחתוני חוטיני חמודים...
שמדגישים באופן מושלם את הישבן והירכיים החלקים שלך... ואז את לובשת את השמלה האהובה עליך שפחדת ללבוש בכמה השנים האחרונות, ופונה לכיוון המראה- את מביטה מעבר לכתף כדי להביט טוב טוב על הרגליים והירכיים החלקות שלך...

ובדיוק אז - הגבר שלך נכנס ואומר לך...

"מותק, מה שלא עשית בשבועות האחרונים האלה - בבקשה תבטיחי לי שבחיים לא תפסיקי... אני לא יכול להוריד את העיניים מהגוף שלך!"

את מחייכת ועונה "אל תדאג מותק - אין לי שום סיבה לעצור - פשוט כל כך קל לעשות את זה... אבל אני חייבת להזהיר אותך- זה עוד הולך להשתפר עוד יותר... אז תכין את עצמך לשופינג בקרוב...".
הוא עונה, כמעט מהופנט "פשוט תגידי מתי מותק, רק תגידי מתי...".

הצלוליט השנוא שלך נעלם לתמיד ואת לא צריכה
לבזבז עוד זמן וכסף

שיטת הפחתת הצלוליט ב-22 הדקות הזאת גורמת לזה סוף סוף לקרות בשבילך.
הלקוחות של התכנית הזאת קראו לה 'יופי עירום' וגילו כמה כיף זה לחיות בלי צלוליט תוך 28 ימים. הנה מה שהתכנית עושה בשבילך -

מהדקת, מרימה ומחליקה את העור של הישבן והירכיים העליונות שלך במהירות
מחטבת את הגוף בקלות ובלי תסכול
שומרת על המון כסף בארנק שלך - מהיום את מפסיקה לשלם אלפי שקלים למכוני הספא
מחזקת את הגוף שלך ומשפר את מערכת החיסון
אין צורך לצאת מהבית וחוסך לך המון זמן ואנרגיה - לא צריך לחכות שעות בתור באף מקום
מתאימה לכל גיל באשר הוא - לא משנה אם את בת 16 או 67, מה שחשוב הוא שהגוף שלך חי!
מעצימה את היופי שיש בך
משחררת הורמונים שמשפרים את ההרגשה כמו אנדורפינים וגורם לך להסתובב עם חיוך מדבק
הופכת את הרגליים שלך לחלקות כמו השחקניות בהוליווד
גורם לגבר / אישה שאת רוצה או בן הזוג שלך להעריך אותך ולהימשך אליך יותר

תוצאות מובטחות, ומהר


המדע מאחורי יופי עירום

זאת הסיבה שזה עובד:

התרשים האנטומי כאן למטה מראה לך שני סוגי עור:

האזור הורוד מתחת לפני השטח של העור (אפידרמיס) הוא שכבה עמוקה יותר שנקראת 'דרמיס'.
מתחת לדרמיס, האזור שמסומן בצבע צהבהב הוא שומן תת עורי (שומן שנמצא מתחת לעור). לכולנו יש את השומן הזה מתחת לעור- בלעדיו אנחנו פשוט נמות... לכמה אנשים יש יותר ממנו מאחרים...
מה שלא רואים בשני התרשימים האלה הוא שכבה שנמצאת ממש מתחת לשומן התת עורי הצהבהב- שהיא שכבת השריר.
אם התרשימים האלה היו נותנים לנו מבט רחב יותר- היינו רואים שכבת שריר אדומה כהה בתחתית... בדיוק כמו זו שרואים בתמונה הזאת...
שכבת השריר הזאת בתחתית היא המקום שבו 'קסם' חיסול הצלוליט קורה...
לכולנו יש שכבת שריר ממש מתחת לשומן התת עורי. בלעדיה - לא היינו מסוגלים לזוז או לתפקד. העניין הוא, כשלא מעוררים את השרירים האלה בדרך הנכונה- הם הופכים לרכים, רופפים ונבולים.

כשהשרירים האלה באזורי הצלוליטיס שלך הם רכים, רופפים ונבולים – מה שקורה זה שהעור שלך ושכבת השומן מתחת לעור גם הופכים לרופפים ונבולים וגורמים לעור להיראות מחוטט ומלא גושים קטנים- כך בדיוק את מקבלת את המראה של הצלוליט... של מראה קליפת התפוז...
אבל - כשאת מגרה את השרירים האלה בדרך הנכונה - את גורמת להם להתחזק, להתהדק, להחליק את עצמם ויוצרת ההשפעה החלקה על השכבה החיצונית ביותר של העור שלך- שכבת העור שאת רואה במראה עירומה...

הנקודה המרכזית היא שאת פשוט גורמת לשרירים שלך להתחזק וליצור לחץ החוצה כלפי העור שלך. ככה, העור נמתח באופן שווה על פני השטח באופן תמידי, והחטטים, הגושים הקטנים ומראה התפוז נעלם...

אז למה תרגילי חדר הכושר הרגילים
לא מצליחים להוריד את הצלוליט?

זה פשוט מאוד:
משקולות ומכונות מפזרות את גירוי ההתנגדות (או הכוח) על פני השרירים הגדולים, הגידים, המפרקים והרצועות של אזור מסוים שאת עובדת עליו...

במצב הכי טוב - הגישה הזאת תוביל לחיזוק ברמה מסוימת ואולי צמיחת השרירים הגדולים...
אבל גישת חדר הכושר הישנה הזאת מפספסת לגמרי את המטרה כשזה נוגע לצלוליט ועבודה ממוקדת על אזור הגוף התחתון של אישה...

וזאת הסיבה...

השרירים הקטנים שנמצאים ממש מתחת לאזורי הצלוליט לא מקבלים גירוי מספיק כדי לגרום לתוצאה הרצויה של הידוק העור באזורי הצלוליט... שזה בדיוק מה שגורם למראה החלק והמהודק.

המרכיב החסר ברוב הגישות הישנות האלה הוא תנועות גוף רב - ממדיות. תרגילי חדר הכושר הרגילים הם 2 ממדים בלבד וזה בגלל שכל התנועות נוקשות מאוד ומקובעות מאוד כי את פשוט עוקבת אחרי המסלול של המכונה... או שהן פשוט מבוססות על בידוד של מפרק אחד שעליו את עובדת ומזיעה...

דרך ההבנה כי גישת "המשקולות והמכונות" רק תפגע בניסיון שלך להפחית את הצלוליט אנחנו יכולים להתמקד בתנועות גוף טבעיות וסופר-ממוקדות שכן נותנות לך תוצאות כאלה.
תוצאות. עכשיו - הגדרה: "גישה ייחודית... מעניקה גירוי רב ממדי לשכבות השריר העדינות הנמצאת ממש מתחת לאזורי הצלוליט"
יש לך 97 שרירים, בכל הגדלים והצורות, מאזור המותניים ועד לקרסוליים שלך
התמונה הזאת מראה לך את מבנה השרירים שלך בפלג הגוף התחתון (וקחי בחשבון, זאת רק התצוגה                            מלפנים!ׂׂ)
כל השרירים האלה באזור הגוף התחתון שלך זקוקים לגירוי נכון כדי שיהיו מעוצבים, מורמים והדוקים.
ללא הגירוי הנכון השרירים האלה יהפכו לרכים, רופפים ונבולים (קוראים לזה "ניוון שרירים"). ככה בדיוק נוצר המראה המחוטט, הגושי ונבול של הצלוליט, וזה אומר ש...

הפיכת תהליך ניוון השרירים מסירה את הסיבה לצלוליט

זה נשמע פשוט בגלל שזה פשוט... ו...
בנקודה הזאת אני חושב שתסכימי איתי שקיבלת המון מידע מועיל על חיסול הצלוליט שלך ונקודת מבט חדשה על איך לעשות את זה...
ואפילו יותר- אני יודע שאת מבינה עכשיו את הסיבות העיקריות לכך שרקמות הצלוליט שלך יוחלפו בקרוב מאוד בגוף מהמם ומושך שאת יודעת שמסתתר שם מתחת לצלוליטי... בדיוק כמו הנשים בנות המזל האלה...
----הודעה מקורית ----
נושא: Re: ההצלחה האישית שלי ותודה חמה (צלוליטיס בישבן ובירכיים)
מ: דורית, ר.
תאריך: יום חמישי, ה-9 בספטמבר, 16:39.
ל: אלעד פז

היי אלעד והצוות,
רק רציתי להגיד שאני עושה את התכנית 4 שבועות 3-4 פעמים בשבוע וכבר שמתי לב לשינוי רציני בהפחתה של הצלוליט שלי.

למרות שאני 1.62 מ' ושוקלת 61 ק"ג, ממש לא הייתי מרוצה מהמראה של פלג הגוף התחתון שלי... וזה רק נעשה גרוע יותר עם הזמן כשעל הים וויתרתי כבר לפני המון שנים.  הוידאו ששמת נתן לי תקווה שיש לזה פיתרון אמיתי ושאולי עוד יגיע היום שבו לא אתבייש להישאר בבגד ים בים.
ת'אמת, אני הכי מרוצה מהמחמאה שקיבלתי מבעלי שלי על הירכיים והישבן  שתפסו צורה ממש יפה... הייתי בטוחה שהוא כבר לא רואה אותי.

אני בת 49 וכמו שאתה יכול לדמיין ניסיתי המון דברים מוזרים לפני שמצאתי אותך. אין לך מושג כמה כסף הוצאתי על מכוני כושר ותמיד הפסקתי להגיע אחרי חודשיים... שלא לדבר על האפס תוצאות שראיתי...
אחרי התוצאות שקיבלתי מהתכנית שלך, אין סיכוי שאחזור לשם שוב בחיים.
אלעד, רק תמשיך לעשות את מה שאתה עושה, אתה לא יכול להתחיל להבין כמה טוב עשית לי על הלב. המון תודה,

דורית
נ.ב
המיילים שלך ממש עזרו לי בתהליך

----הודעה מקורית ----

נושא: תודה רבה!
מ: דנה, מ.
תאריך: יום שבת, ה-12 בספטמבר, 20:01.
ל: אלעד פז

היי אלעד,
אתה יודע באיזה מילים תיארתי לעצמי בראש את הישבן והירכיים שלי?
'גועל נפש'...

אתה מאמין? אבל ככה באמת הרגשתי לפני שהמחקר שלי הוביל אותי אליך- הנס הסודי שלי. תנועות הלצל"ו שלך באמת עבדו ועזרו לי לחסל את הצלוליט שמירר לי את החיים מאז גיל 25. הבנתי דרכך שרוב השרירים שלי היו רדומים וזה מה שהוביל את הצלוליטיס להצטבר לי על הגוף.

התחלתי לראות תוצאות כבר אחרי 9 ימים במקלחת, והייתי בשוק. באמת האמנתי שהתכנית שלך תעבוד, אבל לא כל כך מהר...ואז... בשבוע השלישי, המצב כבר ממש השתפר ואפילו מדדתי מכנסונים שמצאתי עמוק בארון מול המראה בבית. לא יכולתי להאמין לכמה טוב הם ישבו עלי...
אני אגיד לך את האמת, בהתחלה פחדתי שהתכנית תעשה לי שרירי רגליים גדולים, שזה מה שקרה לי בעבר עם איזה מאמן כושר חובבן שהוצאתי עליו מלא כסף כדי שישחק בטלפון שלו כשאני קורעת את עצמי בפארק.

אבל כמו שהבטחת... הרגליים פשוט נהיו עם טונוס שרירי גבוה יותר (התאהבתי במילה הזאת- טונוס שרירי...חח), חלקות ודקות יותר- אין לתאר. אז עכשיו הגיע התור שלי לפרגן לך ולהגיד שנשים מבוגרות וצעירות  פשוט חייבות לדעת שיש פתרון אמיתי שעובד לצלוליט הזה.

יש מה לעשות עם העור הנפול והמבוגר בפלג הגוף התחתון, וזה אפילו קורה דיי מהר. תודה מכל הלב, דנה

נ.ב
סורי על החפירה :]

אז...
ראית למה שיקויי פלא מזויפים, קרמים יקרים ותחבושות גוף הזויות לא עובדים ולמה נשים ממשיכות לבזבז כסף ואנרגיות בתקוות שבחיים לא יתממשו...

ראית איך נשים מכל טווח הגילאים נפטרות מהצלוליט שלהן בלי להרוג את עצמן במכון או לסבול מאיזה דיאטה הזויה שתחזיק אולי שבוע-שבועיים...

ראית איך ב-24-28 ימים מהירים הנשים האלה נהנות מתוצאות ברורות ונראות לעין, בלי לסכן אלפי שקלים על ניתוחים מסוכנים שלא מבטיחים תוצאות, בלי לבזבז כסף וזמן על הונאות ורמאים- ובלי להסתכן בזה שהצלוליט שלהן יהפוך לגרוע אפילו יותר...

ועכשיו תורך נכון?
"הייתי היום בביקיני בפעם הראשונה אחרי 4, 5 שנים אלעד.."
שני (35). מורה בתיכון, הרצליה.

"אוקיי אלעד! 
אני רוצה להיפטר מהצלוליט כדי שסוף סוף אוכל להיראות ולהרגיש
סקסית בעירום...
מה בדיוק מגיע עם התכנית שלי
ואיך אני יכולה לקבל גישה אליה ממש עכשיו?"
ההמתנה שלך הסתיימה -
הנה מה שאת מקבלת עכשיו...

1) תכנית הורדת הצלוליט המלאה: גרסת הוידאו המקוונת

2) הורדת הצלוליט: לוח הזמנים האישי שלך לחיסול הצלוליט

3) תכנית הורדת הצלוליט המלאה: גרסת הוידאו המקוונת

4)  DVD אונליין של האימונים הכי שורפי שומן שנוצרו!
       (אפשר לעשות אותם מהבית, ללא שום ציוד)

5) קובץ סודי - המאכלים הכי מרזים שקיימים היום!
       (יגרמו לבטן שלך להיות שטוחה וסקסית מתמיד)

ללא צלוליט
(החבילה המלאה)

הנחת קדם המכירה נעלמת בעוד:


מחיר רגיל:

1697 ש''ח


ההשקעה שלך לזמן מוגבל היא:

149 ש''ח בלבד!!!


ברצינות, כמה שוות עבורך רגליים נקיות מבורות שומן, סקסיות ובריאות?


תסכימי איתי שליופי ולביטחון העצמי שלך אין מחיר נכון?


ובכל זאת קיבלת פה הזדמנות ללכת על זה רק ב-149 ש"ח בלבד


"אז תכניסי את הפרטים שלך עכשיו בתיבה כאן למטה, עברי לעמוד הסליקה המאובטח, תבצעי עכשיו רכישה והיפטרי אחת ולתמיד מהצלוליט, וקבלי רגליים בריאות וסקסיות מעכשיו":

יש לך שאלות? את מוזמנת לפנות לתמיכה שלנו:
eladpazcure@gmail.com


אם שאלת את עצמך - 

ברצינות, זה המחיר לכל הערכה?
כרגע כן, אבל רק כרגע. 
העניין הוא שהדרך לחדור לשוק ולצבור אמינות ומוניטין בישראל היא מחיר נמוך. אחרי שכמה אלפי נשים ייראו את התוצאות של התכנית הזאת אני אעלה מחירים משמעותית- לאזור ה-3,000 ₪ ובלי כל הבונוסים כמובן.

והערכה אינטרנטית, נכון?
כן. את מקבלת גישה אישית ומידית לאתר חברים פרטי ומאובטח שם תוכלי למצוא את כל החומרים, הסרטונים וההנחיות.  

ותהיה לי גישה אליה מהסמארטפון או הטבלט?
100% כן. אתר החברים ידידותי מאוד למחשב שולחני, לפטופים, סמארטפונים מכל הסוגים וטבלטים מכל הסוגים.

אז אתה שולח לי ממש ממש עכשיו את הגישה לתוכנית, נכון?
ברור, מייל עם פרטי הגישה שלך ישלח אליך ישירות למייל שאיתו נרשמת בטופס הרכישה.
נא לוודא שהמייל תקין ברגע שרכשת עכשיו.

התחיל להתפתח לי ממש קצת צלוליט. התכנית מטפלת גם זה?
כמובן. צלוליט מחמיר עם הזמן ובגלל זה, הכי טוב לתפוס ולחסל אותו כמה שיותר מוקדם.

ואם יש לי הרבה צלוליט?
אז רק את יודעת כמה את צריכה התכנית וכמה תרוויחי ממנה, באחריות ומניסיון.

אני בת 55, האם התכנית תעזור גם לי?
בהחלט כן. התכנית מיועדת מבחינת התרגילים וההשפעה שלה לכל הגילאים. 

לשלם באשראי דרך האינטרנט...הממ... זה בטוח?
אין יותר בטוח מזה. לא רק שאת מקבלת הגנה ממני של 100% אלא גם שהתשלום מעובד על ידי קארדקום או פייפאל שפיתחו מערכת אבטחה שהרבה יותר מאובטחת ובטוחה מכל מערכת סליקת אשראי שתמצאי בחנות או בית עסק. למשל, קארדקום מפעילה מרכז הגנת צרכנים משלה, שאף אחד שעובד עם קארדקום לא מעז להתעסק איתו. 

איך יכול להיות שהתשלום דרך קארדקום הוא הכי בטוח בעולם?
כדי שאנשים ירגישו מוגנים לקנות באינטרנט קארדקום הייתה חייבת לפתח מדיניות מאוד קשוחה כלפי הסוחרים, והכל במטרה להגן על הצרכן. אף חברה אחרת לא שומרת כסף שנכנס בהקפאה ל-7-21 ימים כמו קארדקום... הכל כדי להבטיח 100% שקיבלת את מה שהבטיחו לך.

אוקיי. אני רוצה לשלם באשראי. איך אני עושה את זה?
את משאירה פרטים באחת התיבות בדף זה. לאחר מכן, את תראי 2 אפשרויות תשלום: 
(1)   שלם באמצעות כרטיס אשראי 
(2)   שלם באמצעות פייפאל
את ממלאת את הפרטים (לוקח 20 שניות בערך), בחלק של הדואר האלקטרוני את מכניסה את האימייל שאליו את רוצה לקבל את פרטי הגישה למערכת ו... זהו, את בפנים. 

אין לי אשראי. איך אני יכולה לשלם?
בקשי ממישהו אחר לשלם עלייך, ותחזירי להם 150 שקל. ככה גם תרוויחי את התכנית וגם הם ייצאו מבסוטים מהתוספת הקטנה שנתת להם :]
אפשרות נוספת היא לקנות כרטיס אשראי נטען (נגיד, דרך דואר ישראל) ולשלם איתו.

רכשתי את התכנית ולא הגיע לי מייל עם פרטי הכניסה שלי
המייל כנראה נמצא בתיבת הקידומים או העדכונים שלך אם יש לך Gmail. אם עדיין לא מצאת אותו, שלחי לי מייל ל -  eladpazcure@gmail.com ואפתח לך מידית גישה אישית למערכת.


הנחת קדם המכירה נעלמת בעוד:

מחיר רגיל:

1697 ש''ח


ההשקעה שלך לזמן מוגבל היא:

149 ש''ח בלבד!!!


"אז תכניסי את הפרטים שלך עכשיו בתיבה כאן למטה, עברי לעמוד הסליקה המאובטח, תבצעי עכשיו רכישה והיפטרי אחת ולתמיד מהצלוליט, וקבלי רגליים בריאות וסקסיות מעכשיו":