"שיטה חדשנית שתחשוף את העסק שלך ליותר
לקוחות מכל חברה אחרת"

ללא צורך בתשלום נוסף לפרסום ממומן

חברת שיווק בלייזר השיקה בימים אלה מוצר ראשון מסוגו בארץ שיחסוך מכם את תשלום הפרסום הממומן שכל כך כואב לנו לשלם ולקבל תוצאות לא רלוונטיות ברוב הפעמים, יחד עם זאת תקבלו חבילה שכוללת : פתיחת דף עסקי, עיצוב גרפי לפוסטים, כתיבה שיווקית ושיווק מסיבי על ידי יותר מ-2000 משווקים מקצועיים שיגרמו לפרסום שלכם להיות ויראלי 


צפה בוידאו עכשיו!
וראה את העוצמה של קניית חבילות אצלנו


400

אנו 'בשיווק בלייזר' עוזרים לבעלי עסקים לנהל את הדפים העסקיים שלהם ובנוסף עוזרים להם ליצור תוצאות גבוהות יותר בעסק בעזרת  שיווק דיגיטלי אפקטיבי המבוסס על תוצאות ולקוחות חדשים. 


מאז הקמת החברה מכהן  אורן אדרי כבעלים של חברת ‘שיווק בלייזר’
אורן עוסק בשיווק דיגיטלי ב-8  השנים האחרונות נכון לשנת 2009 ועוזר לבעלי עסקים ופרטיים להיות יותר אפקטיביים בשיווק הדיגיטלי שלהם על מנת ליצור תוצאות תכליתיות שמגדילות להם את ההכנסה ומחשיב זאת להנאה הגדולה ביותר עבורו.אז מה אנחנו מציעים ?

חבילות פרסום אטרקטיביות (מאות ואלפי פרסומים - *בהתאם לחבילה הנבחרת - ברחבי האינטרנט) שמפורסמות על ידי יותר מ-2000 משווקים בקבוצות הרלוונטיות לכל עסק בתחומו  ובתפוצה ענקית, וכך מקבל בעל העסק את החשיפה הגדולה והזולה  ביותר שמוצעת כיום בידי חברות פרסום בארץ,
תוך שימת דגש על קהל היעד הרלוונטי לעסק. 


מכיוון שקיימות כל כך הרבה חברות פרסום דיגיטלי, חשבנו איך אפשר לתת ללקוחות שלנו משהו שלא יוכלו לקבל מהקולגות שלנו.
אז מה עשינו ?

 גייסנו יותר מ-2000 משווקים שיפרסמו בשבילכם את העסק בכל הקבוצות הרלוונטיות
יש לנו את מחלקת הגרפיקה המושלמת 
כותבי התוכן שלנו הם אלופי העולם בקופירייטינג 
הורדנו את הצורך לפרסום ממומן 
דאגנו לכם למחיר הנמוך ביותר לפרסומת 

להלן חבילות הפירסום לרכישה מיידית
במבצע לזמן מוגבל

הרשם עכשיו!

השאר פרטים ונציג יחזור אליך באופן מיידי!


שם מלא*
סלולרי:*

יש לך שאלות?
מעדיף לצלצל אלינו ישירות?

צלצל עכשיו: 050-253-5025
(או שלח הודעת וואטסאפ ונחזור אליך בהקדם!)**לא פייסבוק: האתר הזה הוא לא חלק מאתר פייסבוק או מחברת פייסבוק, ולא מקודם בשם פייסבוק. פייסבוק היא סימן מסחרי עצמאי. NOT FACEBOOK: This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.