השיטה הבטוחה והטבעית

להפסקת אלרגיות
הדרך הטבעית לטפל באלרגיות מבלי למלא את הגוף בתרופות, כימיקלים וסטרואידים אשר מחלישים את הגוף,  משמרים את המחלה והאלרגיה חוזרת שוב ושוב....  
יש לנו נסיון רב בטיפול באלרגיות עם תוצאות המדברות בעד עצמן
לקבלת טיפים במייל כיצד להקל על אלרגיה
ושיחת יעוץ כיצד להיפטר מאלרגיות
מלאו את הפרטים כאן


שם*
מייל:*
סלולרי:*
 

בישראל 25% מהאוכלוסייה סובלים מאלרגיות, 15% מהסובלים מאלרגיות נאלצים להתמודד איתן על בסיס יומי. בשנים האחרונות חלה עלייה גדולה בשכיחות האלרגיות. 

...

רוב האנשים בוחרים להתמודד עם האלרגיות באמצעות כדורים נוגדי אלרגיה או סטרואידים שמחלישים את הגוף ואת המערכת החיסונית ולא באמת פותרים את הבעיה לאורך זמן, שלא לדבר על תופעות הלוואי הקשות שכרוכות בנטילת תרופות. 

לאורך השנים טיפלנו באנשים רבים שסבלו מאלרגיות שונות באמצעות דיקור ובהכוונה תזונתית אשר מסייעים לפתח מערכת חיסון חזקה ומאוזנת ומפסיקים את התפרצויות האלרגיות. המטרה שלנו היא ללמד את מערכת החיסון לעבוד נכון ולהגיב בזמן ובעוצמה הנחוצה לאיומים אליה היא חשופה. 
ברוב המקרים ניתן לגרום להפחתה משמעותית בעוצמת תסמיני האלרגיה, ירידה בתדירות ההתקפים ואפילו לגרום להעלמה מוחלטת של האלרגיה כך שהמטופלים חוזרים לשגרת חיים תקינה, ללא תלות בכדורים, משאפים ותרופות.


מרפאת עידנים היא אחת המרפאות הגדולות, הוותיקות והפעילות בארץ.
אנחנו מאמינים שבשביל לטפל באדם, לא מספיק להכיר את המחלה, חשוב גם להכיר את האדם, מה שלצערנו אי אפשר לעשות במפגש של חמש דקות בקופת חולים.
צוות המרפאה, בראשותו של רועי סופר, מוותיקי המטפלים בארץ, כולל מטפלים שמאחוריהם שנים רבות של ניסיון בטיפול והוראת הרפואה הסינית העתיקה. ניסיון שמתבטא בתוצאות והצלחות טיפוליות מוכחות.

רועי סופר - מומחה לרפואה סינית עתיקה. מוותיקי ובכירי המטפלים ברפואה סינית עתיקה בארץ. מטפל משנת 1996 ברפואה סינית. ממקימי העמותה לקידום הרפואה הסינית העתיקה וממייסדי התוכנית ללימודי רפואה סינית עתיקה שבפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית שברחובות. מרצה בכיר בתחום הרפואה הסינית.הבעלים והמנהל המקצועי של מרפאת עידנים - הבית לבריאות המשפחה.

אופיר פוס - סגן מנהל המרפאה, מטפל משנת 2007. בוגר המחזור הראשון של בית הספר לרפואה סינית עתיקה באוניברסיטה העברית, וכיום גם חבר בצוות ההוראה של בית הספר.

בנוסף לצוות המטפלים ברפואה סינית, תמצאו במרפאה את
עירית אדן - מומחית לתזונה טבעית בהתאמה אישית.

ומטפלים מנוסים מאד בתחומי טיפול שונים.
 
 רועי סופראופיר פוסעירית אדן
 


 

תוך כמה זמן זה ייעלם?

אין תשובה חד משמעית, לכל גוף יש את המבנה שלו. יש אנשים שהאלרגיות נעלמות תוך טיפולים בודדים, ויש כאלו שזה לוקח מעט יותר. לרוב התוצאות אצלנו מאוד מהירות.


מה השיטה? איך זה עובד?

כפי שכתבתנו למעלה, אנו משתמשים בכלים מהרפואה הסינית העתיקה, כלומר, דיקור, תזונה וכל מה שצריך בכדי לפתור לך את הבעיה.

לכל אחד ואחת אנו מתאימים את התהליך שמתאים בדיוק אחרי פגישת אבחון אחת.

ו... ההפתעה שלנו

אנחנו נותנים אחריות מלאה על פגישת האבחון הזו. 

במידה ולא תהיו מרוצים אחרי פגישת האבחון  מכל סיבה שהיא ותחליטו שאתם לא רוצה להמשיך איתנו לטיפול, נחזיר לכם את כל הכסף (אנחנו בטוחים בכך כי זה פשוט לא קורה).

 

שמעתי שהדיקור שלכם לא כואב, זה נכון?

ב 99 אחוז מהמקרים זה נכון. המטפלים שעובדים במרפאה הם בעלי וותק וניסיון מקצועי רב שנים ובעזרת טכניקת דיקור ייחודית הם פיתחו עדינות ומיומנות שבמרבית המקרים כלל לא תרגישו את הדיקור (במידה ותצטרכו דיקור) אבל השמועות נכונות, אנחנו מאוד מיומנים ועושים את זה כבר מעל 20 שנה. והיופי, בטיפול הדיקור אצלנו בכל טיפול משתמשים במעט מאד מחטים. למה? כשניפגש נסביר לכם את היתרון בכך.


מי המטפל? האם המאבחן הוא גם המטפל?

לעתים קרובות כן, אנחנו מעדיפים שהמטפל יהיה מי שגם עשה את האבחון וזיהה את הבעיה והגורם לחוסר האיזון. במקרים שונים אנחנו מעבירים ממאבחן אחד למטפל אחר וזה רק מתוך שיקולים מקצועיים.

עליך לסמוך עלינו שאנחנו יודעים מה הכי טוב עבור הגוף שלך. עזרנו להמון גברים ונשים להיפטר מאלרגיות נוראיות ואין שום סיבה שלא נצליח לעזור גם לך!


הצטרפו לאלפי המטופלים שלנו שבחרו בחיים טובים ובריאים יותר
.

 

יש לנו ניסיון רב בטיפול באלרגיות
והתוצאות מדברות בעד עצמן 

הרשמו כאן לקבלת טיפים בנושא טיפול באלרגיה
וקבלו מאיתנו שיחת יעוץ ללא תשלום


שם*
מייל:*
סלולרי:*
אנו שונאים ספאם! תמיד תוכלו להסירך את עצמכם מרשימת הדיוור בלחיצת כפתור אחת. בהכנסת פרטיכם אנו נשלח לכם טיפים, מאמרים ועדכונים בנושאי בריאות שיעזרו לכם לשמור על אורח חיים בריא.