DURAMEN – עומד במבחן הזמן

גבר, בוא נדבר שנייה על מה שהכי לא נעים – הזקפה שלך. אם אתה סובל מבעיית אין אונות, כנראה שלא מדובר בגיל או ביום רע במשרד, ואתה יודע שזה לא יעבור מעצמו אם תחכה. אז מה כן? רוב הסיכויים שזהו ביטוי מקומי של בעיה מטבולית כללית, ועיקר הבעיה נובעת מאורחות החיים שלך !! DURAMEN נותנת מענה מידי ומוכח לבעיית הזקפה, באמצעות הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת בעולם של גלי קול ((LiSWT לייצור כלי דם חדשים (Neo Angiogenesis). טכנולוגיה זו משולבת בתוך מעטפת טיפול אינטגרטיבית הנשענת על הרפואה הפונקציונאלית, ליצירת איזון מטאבולי מיטבי, לטיפול בשורש הבעיה הגורמת לבעיית הזקפה, ולשיפור היכולת לזקפה ספונטנית ומספקת.


נתחיל במספרים – כ- 40% מהגברים בעשור הרביעי לחייהם סובלים מבעיות בזקפה ברמות שונות, וכ-50% בעשור החמישי. חולי סוכרת סובלים מאין אונות פי שלוש משאר האוכלוסייה, ולסובלים מאין אונות סיכון הגבוה ב-30-60 אחוז ללקות באירוע לב. עשרות מחקרים עולמיים הוכיחו באופן חד משמעי, שתופעת האין אונות נובעת בראש ובראשונה מבעיות מטבוליות הקשורות לאורחות חיים (תזונה, פעילות גופנית, שינה, סטרס ועוד) המובילים לבעיות בכלי הדם, סוכרת (המחלה המטבולית הנפוצה בעולם), עלייה במשקל, לחץ דם, עודף שומנים בדם וחוסר איזון מטבולי. מכיר את המשל על הקנרית? כורי הפחם ירדו למעמקי המכרה עם כלוב ובו קנרית, כדי לבדוק את רמות הגזים הרעילים הנמצאים בחלל המכרה. כל עוד נשאה הקנרית את קולה בזמרה, ידעו הכורים שהמקום בטוח, אך הרגע בו נדם קולה, היה האות לנטוש במהירות את המקום... ובכן, הזקפה שלך היא הקנרית, ואם אתה סובל מאין אונות, זוהי אות אזהרה ברורה שבקרוב אתה עלול ללקות חלילה באירוע לב או בסוכרת, אם לא תשנה באופן מהותי את אורחות חייך.מתוך הבנה שתופעת אין האונות מהווה רק סימפטום למצבנו הבריאותי הכולל, ובעיקר למצבנו המטבולי, הוקמה חברת DURAMEN המספקת מעטפת טיפול כוללת ואינטגרטיבית (המסתכלת על גוף האדם כמכלול שלם), במטרה להתחקות אחר שורש הבעיה מעבר לטיפול המקומי בזקפה, וכך לשפר את בריאותנו הכוללת, ולפתור את בעיית האין אונות. טכנולוגית גלי הקול בה משתמשת DURAMEN מייצרת גלי קול בעוצמה נמוכה (Low Intensity Shock Wave Therapy - LiSWT) המעוררים תהליך פיזיולוגי טבעי של יצור כלי דם חדשים ((Neo Angiogenesis, וכך תורמת לחיזוק כח הזקפה ולשיפור התפקוד המיני. הטיפול בגלי קול מעורר את התגובה הטבעית של הגוף לייצר בעצמו כלי דם חדשים ולהגביר את זרימת הדם באופן טבעי, וכך שיטת DURAMEN נותנת מענה קבוע ומחזקת את היכולת הטבעית של הגוף ליצר ולשמר זקפה. טיפול כזה, במקור הבעיה מאפשרת זקפה ספונטנית ואינה נותנת פתרון סימפטומטי בלבד (בניגוד לטיפולים התרופתיים הקיימים). אז נכון, אפשר לקחת כדור, אבל בדיוק כמו שאקמול לא פותר את הגורם לכאב הראש, אלא רק משכך את הכאב עד הפעם הבאה, כך גם הכדור גורם לזקפה זמנית ולא ספונטנית, ולטווח הארוך רק מחמיר את המצב, כולל תופעות לוואי העלולות להיות קשות ומסוכנות, פיתוח התמכרות ותלות פיסית ופסיכולוגית בתרופה, וצורך בהעלאת הכמות והמינון. לחילופין, DURAMEN הוא בעל השפעות ארוכות טווח (יותר משנה, על סמך מחקרים קליניים), יוצר שינויים קליניים חיוביים ומוכחים מדעית (על ידי עשרות מחקרים ועשרות אלפי משתמשים ברחבי העולם) בקרב יותר מ-70% מהגברים הסובלים מאין אונות על רקע מטאבולי, וכך מגביר את עוצמת הזקפה באופן משמעותי ולטווח ארוך, ומאפשר חזרה לחיי מין פעילים וספונטניים. הטיפול בשיטת DURAMEN אינו דורש אשפוז, נטול כאב, אינו פולשני, אינו מצריך טיפול תרופתי וללא תופעות לוואי.
DURAMEN נתמכת על ידי מרכז BIOWAY בניהולה של שרונה יזרעאלי, מומחית לרפואה פונקציונאלית (Lifestyle Medicine), בעיות מטבוליות, תזונה קטוגנית ומגוון שיטות תזונה ואימון, מוסמכת פיזיותרפיה, בעלת תואר שני בפיזיולוגיה של המאמץ, מרצה ומורה לפיזיולוגיה, אנטומיה ומגוון שיטות אימון באונ' ת"א וב"ש ובמכללות לרפואה אלטרנטיבית. שרונה יזרעאלי היא בעלת מרכז BIOWAY לאבחון וטיפול בבעיות מטבוליות, המעניקה למטופל הבנה מקיפה בנוגע למצבו המטאבולי הכולל, על סמך בדיקות דם, שאלון מקיף והתחקות אחר סדר יומו ואורח חייו, כדי לספק המלצות פרטניות בנוגע להרגלי התזונה, השינה, פעילות גופנית ועוד, וכך למגר את בעיית האין אונות מהשורש. השיטה מבוססת על תזונה דלת פחמימות וקטוגנית בהתאמה אישית.

DURAMEN היא שיטת הטיפול הראשונה בישראל ובעולם המשלבת טכנולוגית גלי קול בעוצמה נמוכה (LiSWT) יחד עם רפואה פונקציונאלית ואיזון מטאבולי אינטגרטיבי. הטכנולוגיה בה משתמשת DURAMEN נתמכת על ידי עשרות פרסומים קליניים ומחקרים מבוקרי פלצבו וכפולי סמיות (שיטה מחמירה לעריכת ניסויים מדעיים, בה החוקרים והנחקרים כאחד אינם יודעים מי מהנחקרים משתייך לקבוצת הניסוי ומי לקבוצת הביקורת), המראים שוב ושוב תוצאות מובהקות סטטיסטית, החוזרים ומוכיחים את תוצאותיו הקליניות. הטכנולוגיה של DURAMEN מאושרת על ידי כל ארגוני הבריאות העולמיים (כולל משרד הבריאות בישראל), ומאחוריו עומדת וועדה ממליצה ומייעצת של בכירי המהנדסים והרופאים. מייסד ומנכ"ל חברת DURAMEN הוא ד"ר סלו וטמברג - רופא כירורג ובעל תואר שני במנהל עסקים, מאחוריו ניסיון רב שנים בטיפול ובהכשרה של מומחים ומובילי דעה מקצועיים לטיפול באין אונות באמצעות טכנולוגיית גלי קול, ובשיווק ופיתוח הטכנולוגיות המתקדמות בעולם בתחומי המכשור והציוד הרפואי, במדינות אמריקה הלטינית. לאורך השנים היה מעורב בניתוחים כירורגיים וקוסמטיים פורצי דרך בארץ ובעולם, כגון הניתוח לשינוי מין הראשון שבוצע בישראל. לאורך השנים פרסם עשרות מחקרים במגזיני רפואה עולמיים מובילים, בעיקר על הקשר שבין מערכת החיסון למערכת העיכול.
DURAMEN הוא מותג בינלאומי המשווק בהצלחה רבה בקולומביה ובברזיל, ומגיע בימים אלו גם לארגנטינה וספרד.