ניקיון מחשמל / HG ישראל
ניקיון מחשמל  / HG ישראל
הדרך הפשוטה והנכונה ביותר לשמור על כיריים חשמליות! תרסיס חדש לניקוי אינדוקציה של HG, פותר בקלות מקרים של כתמי שמן, מים ואבנית, ומותיר אחריו שכבת הגנה מפני הידבקות לכלוך.

מעדיפים שלא להתעסק עם בלוני גז? מבשלים אוכל מדהים אך בכמויות קטנות? יותר ויותר צרכנים בוחרים לעבור לכיריים חשמליות, המשודרגות במגוון דגמים חדשים ומעוצבים. אך אל לכם לטעות! גם בכיריים החשמליות מצטברים לכלוכי מזון וכתמי שמן המחייבים שמירה וניקיון יסודי של המוצר.
נשמע מבאס? מהיום אין צורך לחשוש! תרסיס חדש לניקוי כיריים חשמליות של חברת HG פותר ומנקה בקלות מקרים בהם התווספו על המוצר כתמי שמן, אבנית קלה, מים, שומנים ומשקעי מזון דביקים. מנקה הכיריים החשמליות של HG משאיר אחריו שכבת הגנה מפני הידבקות של לכלוך וכתמי שמן נוספים. כל שעליכם לעשות הוא להוציא מהחשמל את הכיריים בטרם ניקיונם, לרסס את השטח המיועד, להמתין מספר דקות ולייבש באמצעות מטלית לחה, ללא צורך בשימוש במים.
מחיר לבקבוק 500 מ"ל – 39.90 ₪
HG היא חברת מוצרי פרמיום לניקיון, המחוללת מהפכה תפיסתית בישראל בנוגע למוצרי הגנה וטיפוח הבית. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים, בטווח רחב של תחומים, המתאימים לצרכים ייחודים ופרטניים בתחום הניקיון ותחזוקת הבית, לכל בעיה, לכל צורך ולכל משתמש. מוצרים אלו חוסכים היעזרות באנשי מקצוע וכסף רב, דרך מתן פתרונות מקצועיים, להגנה ולטיפוח הבית עבור הצרכן הפרטי והמקצועי. מוצרי החברה מספקים מענה ממוקד ומדויק, שאינו מסופק על ידי חומרי הניקוי האחרים הקיימים בשוק.

HG היא חברת מוצרי פרמיום לניקיון, המחוללת מהפכה תפיסתית בישראל בנוגע למוצרי הגנה וטיפוח
הבית. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים, בטווח רחב של תחומים, המתאימים לצרכים ייחודים ופרטניים בתחום הניקיון ותחזוקת הבית, לכל בעיה, לכל צורך ולכל משתמש. מוצרים אלו חוסכים היעזרות באנשי מקצוע וכסף רב, דרך מתן פתרונות מקצועיים, להגנה ולטיפוח הבית עבור הצרכן הפרטי והמקצועי. מוצרי החברה מספקים מענה ממוקד ומדויק, שאינו מסופק על ידי חומרי הניקוי האחרים הקיימים בשוק.
לאתר החברה >>