מעבדה קולינארית בתוך קופסא / סיאל קוסמטיקה
ענת שובל היא כימאית, מומחית לקוסמטיקה, מרצה לניהול ולהעצמה נשית, מעצבת ויוצרת, בעלת חברת 'סיאל קוסמטיקס', המפתחת מוצרי קוסמטיקה ייחודיים המשלבים תועלות בריאותיות ואסתטיות יחד עם חוויה חושית ואמנותית של ריחות, מרקמים, צורות וצבעים, הפועלים על כל החושים. ענת שובל מפתחת קוסמטיקה איכותית כחול לבן, בשילוב חומרים טבעיים מפירות אקזוטיים, המתאימים לעור פניהם של הישראלים.
קצת על ענת שובל...
ענת שובל נולדה למשפחה אמידה, אך במהלך ילדותה פשט אביה את הרגל ואיבד את נכסיו. לאחר מכן חוותה תהליך גירושים קשה וטעון של הוריה. בילדותה עסקה רבות באמנות ובספורט – רקדה פלמינגו ובלט (הופיעה כרקדנית מקצועית בבמות ברחבי הארץ) ועיצבה ופיסלה באופן מקצועי עבור תערוכות במוזיאון ישראל. לאחר סיום התיכון החלה בלימודי קוסמטיקה אצל עדן פוגל (שהייתה מחלוצות הקוסמטיקה הצרפתית בישראל), אותם סיימה כתלמידה המצטיינת של בית הספר (הצטיינות ארצית) וקיבלה מיד בסיומם, בהיותה בת 20 בלבד, הצעה לפתוח ביה"ס לקוסמטיקה בירושלים. לאחר שסירבה, קיבלה הצעה לשמש כמרצה לקוסמטיקה מטעם משרד העבודה והרווחה. את מערכי השיעורים וההרצאות גיבשה בעצמה, תוך לימוד אינטנסיבי של תחומי האנטומיה, הפיזיקה והכימיה.
במהלך הרצאותיה נחשפה לעולם הכימיה שמשך אותה מאוד, ונרשמה לתואר ראשון בכימיה באוניברסיטת בר אילן. במהלך לימודי הכימיה נפצע סבה (שהיה חולה סכרת) מחוט תיל דוקרני, ולאורך הטיפולים בו נחשפה לפציעות הנגרמות לחולי סכרת מהסכינים המשמשים להשלת העור היבש והמת, העלולים לגרום לזיהומים ולדימומים עקב הפרעות בתהליכי קרישת הדם. בזכות הידע הרב שרכשה, פיתחה בעצמה מוצר רפואי וקוסמטי מהפכני בשם 'פילינג קריסטל' המשיל את התאים המתים ללא שימוש בסכין וללא פציעות או דימום. המוצר שפיתחה הוביל אותה להבנה, שעליה לנצל את שילוב הידע שרכשה בעולמות הכימיה והקוסמטיקה, יחד עם חושיה האסתטיים והאמנותיים המפותחים, כדי לפתח מוצרי קוסמטיקה המשלבים תועלות בריאותיות יחד עם הנאה אסתטית וחושית. כדי לממש את חלומה, חברה למעבדת כימיה בחדרה (NSP) בה היא מפתחת בעצמה את מוצריה הבלעדיים של חברת 'סיאל קוסמטיקה' שבבעלותה. במקביל לניהול החברה, שימשה לאורך שנים כמורה בבתי ספר לקוסמטיקה (ויצו, עמל הישגים, ג'י גי, רווית אסף) ובנוסף ניהלה את ביה"ס גלרי אקדמי. כמרצה בימי עיון וכנסי קוסמטיקה, וכמנחת קורסים להעצמה אישית ועסקית עבור קוסמטיקאיות, שיתפה בידע הרב שרכשה לאורך השנים בתחומי השיווק, הפרסום והניהול, מתוך מטרה לשמש כמודל לחיקוי בתחום ההצלחה העסקית וההעצמה הנשית. לאורך 18 שנה הכשירה ענת שובל מעל 4,000 קוסמטיקאיות ברחבי הארץ.
מוצר הדגל של החברה הוא My little lab - סדרת מסכות מתקלפות, מזינות את העור ובעלות רכיבים טבעיים, העשויות מפירות וירקות בנוסחאות ייחודיות, בעלות צבעים וריחות אקזוטיים. ההרכב הייחודי של הפורמולה עשיר במיצוי מיוחד של פירות, ירקות, צמחים, קוויאר שחור, וצמחי מרפא ייחודיים בעלי סגולות ריפוי כגון סרפד, עלי מנטה, קורנית, עלי ורדים, מקלות וקינמון. המסכות משלבות תועלות בריאותיות יחד עם חוויה חושית, אמנותית ואסתטית של ריחות, מרקמים וצבעים ססגוניים הפועלים על כל החושים.
ולא שכחנו את היתרון האמנותי...

מסכת הפירות והירקות מתקלפת בשלמותה, תוך שמירת דמות פניה של המטופלת, כך שבסיום הטיפול היא מקבלת במתנה מסכה אמנותית בשלל ריחות וצבעים של פירות וירקות אקזוטיים, המכילה את תווי פניה הייחודיים. כל מסכה מזינה מותאמת לסוג ולגוון העור הרלוונטי, ומכילה רכיבים טבעיים של פירות וירקות טריים ומשובחים. בניגוד לקרמים ומשחות הנשמרים לאורך זמן בקופסא וכך מאבדים מחיוניותם ומרמת האפקטיביות של החומרים הפעילים, האבקה הופכת לפעילה ברגע בו היא באה במגע עם מים ומיד נמרחת על עור הפנים. האבקה משמשת למעשה כ'מעבדה בתוך קופסא', המרכזת בתוכה את כל חומרי הגלם ההופכים לפעילים ברגע השימוש, ומכילים רכיבים טבעיים של פירות, ירקות, קפה ושוקולד, העשירים בוויטמינים (A,C,E) וברכיבים חיוניים לעור הפנים. המסכות מורכבות משלושה סוגי חימר (אדום, ירוק ולבן) הידוע כחומר הדומה ביותר בהרכבו הכימי לעור האדם, ולכן אינו חשוף לרגישויות, אלרגיות ותופעות לוואי. החימר משמש כמנקה עור טבעי וכמחדיר מינרלים אפקטיבי, המותאם בצבעו ובמרקמו לצרכים הבריאותיים ולסוגי העור השונים. החימר הירוק הוא בעל תכונות סופחות ומשמש לניקוי ולריפוי פצעים, החימר הלבן נחשב לחומר ניטרלי (לא חם ולא קר) ומשמש לניקוי רעלים, והחימר האדום משמש לחימום לצורך חדירה אפקטיבית של חומרי מתיחה למסיכות ליפטינג. מעבר לירקות ולפירות, משולבים במוצרים צמחי מרפא ייחודיים בעלי סגולות ריפוי כגון סרפד, עלי מנטה, קורנית, עלי ורדים, מקלות קינמון ועוד. הצמחים עוברים תהליך ייבוש וכתישה יסודי ואינטנסיבי, כך שבסופו אבקת המסכה מכילה ריכוז גבוה ביותר של החומר הטבעי הפעיל, העשיר בוויטמינים ובמינרלים חיוניים. הטיפולים מתבצעים במרכזי הקוסמטיקה המובילים ברחבי הארץ, על ידי קוסמטיקאיות מורשות. כל מוצרי וטיפולי החברה מאושרים ע"י משרד הבריאות, ותחת בקרה ופיקוח מטעת מעבדות NSP.
סדרת My little lab כוללת 12 מסכות המותאמות במדויק לפי סוג העור: מסיכת דלעת מחליפה צבעים, מסיכת פינה קולדה, קוקוס ואננס, מסיכת פולי קפה – שוקולד, מסיכת תות ודובדבן, מסיכת בננה, מסיכת אוכמניות, מסיכת קיווי תפוח, ומסכות חדשות המושקות בימים אלו: מסכת תמציות ים, מסכת פפאיה תפוז ומסיכה אפורה.