העור שלך זקוק לריענון? / HG ישראל

לא בכל שנה אנו מחליפים את מוצרי העור שלנו, וכך הזמן עושה את שלו והמוצרים היוקרתיים מתחילים להתלכלך ולהתיישן. חברת hg מביאה לישראל תכשיר ייחודי על בסיס מים, לטיפול בעור ובעור צבוע. החומר הפעיל חודר עמוק לתוך נקבוביות הגימור של העור, מנקה אותן ביסודיות ומגן על העור בצורה מושלמת מפני לכלוך, כתמים וזיעה.
מגוון מוצרי העור כגון תיקים, רהיטים, מזוודות וארנקים, נחשבים למיוחדים וליקרים יותר מאלו העשויים מחומרי גלם אחרים. לכן, לא לכולנו האפשרות הכלכלית להחליף בכל שנה את התיק או הארנק, וכך הזמן מתחיל לעשות את שלו והמוצרים היוקרתיים הופכים אט אט לעוד מוצר שניתן לרכוש בכל חנות, לפחות על פי מראית העין.
אז מה הפתרון? חברת HG מביאה לישראל תכשיר עדין וייחודי על בסיס מים, המתאים לניקוי עמוק של עור ועור צבוע. החומר הפעיל חודר לתוך נקבוביות הגימור של העור ומנקה אותן מכל שאריות הלכלוך, הכתמים והזיעה והתוצאה? מוצרי העור נראים כחדשים, בדיוק כמו השימוש בהם בפעם הראשונה.
התכשיר מתאים לשימוש על רהיטים, תיקים, ארנקים ומזוודות.
מחיר לבקבוק 250 מ"ל – 49.90
HG היא חברת מוצרי פרמיום לניקיון, המחוללת מהפכה תפיסתית בישראל בנוגע למוצרי הגנה וטיפוח הבית. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים, בטווח רחב של תחומים, המתאימים לצרכים ייחודים ופרטניים בתחום הניקיון ותחזוקת הבית, לכל בעיה, לכל צורך ולכל משתמש. מוצרים אלו חוסכים היעזרות באנשי מקצוע וכסף רב, דרך מתן פתרונות מקצועיים, להגנה ולטיפוח הבית עבור הצרכן הפרטי והמקצועי. מוצרי החברה מספקים מענה ממוקד ומדויק, שאינו מסופק על ידי חומרי הניקוי האחרים הקיימים בשוק.
HG היא חברת מוצרי פרמיום לניקיון, המחוללת מהפכה תפיסתית בישראל בנוגע למוצרי הגנה וטיפוח
הבית. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים, בטווח רחב של תחומים, המתאימים לצרכים ייחודים ופרטניים בתחום הניקיון ותחזוקת הבית, לכל בעיה, לכל צורך ולכל משתמש. מוצרים אלו חוסכים היעזרות באנשי מקצוע וכסף רב, דרך מתן פתרונות מקצועיים, להגנה ולטיפוח הבית עבור הצרכן הפרטי והמקצועי. מוצרי החברה מספקים מענה ממוקד ומדויק, שאינו מסופק על ידי חומרי הניקוי האחרים הקיימים בשוק.
מחיר מומלץ לצרכן: 49.90
לאתר החברה >>