כתם הפרי  / HG ישראל
מה יותר כיף מלשבת ביום קיץ חמים ולהתפנן בגינה? להתפנן בגינה נקיה... אז אם עד היום התביישתם להזמין חברים לגינה שלכם, בגלל פירות העצים, צואת הציפורים ושאר מיני מזיקים הממלאים את כל רהיטי הגן בכתמים, קבלו את התרסיס המהפכני של HG – מנקה ריהוט גינה ביסודיות.
מנקה ריהוט הגינה החדש של HG הוא תרסיס המסיר ללא מאמץ כתמים קשים מריהוט גינה מפלסטיק, אלומיניום, עיסת במבוק, עץ תעשייתי ומתכת, וכן מריהוט מודבק באפוקסי, מגולוון ושילובי חומרים רבים נוספים.
עד כמה "ללא מאמץ" אתם שואלים? מרססים את פני השטח, ממתינים דקה או שתיים ומנקים את הלכלוך עם מטלית או מגבת נייר. לכתמים קשים מאוד, יש להמתין קצת יותר, לנקות את הלכלוך עם מברשת או פד ולשטוף.
לריהוט פלסטיק בלוי, מומלץ להשתמש ב-"HG משקם ריהוט גינה מפלסטיק".
HG היא חברת מוצרי פרמיום לניקיון המחוללת מהפכה תפיסתית בישראל בנוגע למוצרי הגנה וטיפוח הבית. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים, בטווח רחב של תחומים, המתאימים לצרכים ייחודים ופרטניים בתחום הניקיון ותחזוקת הבית, לכל בעיה, לכל צורך ולכל משתמש. מוצרים אלו חוסכים היעזרות באנשי מקצוע וכסף רב, דרך מתן פתרונות מקצועיים, להגנה ולטיפוח הבית עבור הצרכן הפרטי והמקצועי.
מחיר מומלץ לצרכן: 39.90 ₪
ניתן להשיג בחנויות לחומרי בניין ובטמבוריות
www.unikmaoz.co.il

HG היא חברת מוצרי פרמיום לניקיון, המחוללת מהפכה תפיסתית בישראל בנוגע למוצרי הגנה וטיפוח
הבית. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים, בטווח רחב של תחומים, המתאימים לצרכים ייחודים ופרטניים בתחום הניקיון ותחזוקת הבית, לכל בעיה, לכל צורך ולכל משתמש. מוצרים אלו חוסכים היעזרות באנשי מקצוע וכסף רב, דרך מתן פתרונות מקצועיים, להגנה ולטיפוח הבית עבור הצרכן הפרטי והמקצועי. מוצרי החברה מספקים מענה ממוקד ומדויק, שאינו מסופק על ידי חומרי הניקוי האחרים הקיימים בשוק.
​לאתר החברה >>