יש חדש תחת הנמש/ הלגה רקנטי

ללא מעט מאתנו יש נמשים, מהפנים ועד הכתפיים והידיים. עד היום, ניתן היה למנוע היווצרות של נמשים על ידי חשיפה מועטה יותר בשמש, אך זהו דבר בלתי נמנע, בעיקר כי אי אפשר בלי ללכת לים ולהשתזף תחת קרני השמש הלוהטות. כיום, בעזרת הטכנולוגיה, ניתן להפחית במעט את כמות הנמשים, אך עדיין חשוב לדעת שהטיפול לא מונע את היווצרותן לגמרי וכי תמיד עדיף להימרח בקרם הגנה ולהשתדל להיחשף כמה שפחות בשמש.
מה הם הנמשים ואיך הם נוצרים? נמשים הם כתמים בצבע חום צהבהב, לעיתים גם כתום, שמופיעים על העור. הנמשים נחשבים לנפוצים בעיקר אצל האנשים הבהירים באוכלוסייה והם ממוקמים באופן שכיח על הפנים, הידיים והכתפיים. הנמשים נוצרים כתוצאה מהפצה חזקה של קרני השמש שחושפים את עורנו לקרינה על סגולה, שאומנם עוזרת לנו לייצר ויטמין די, חומר אשר הכרחי לקיומנו, אך חשיפת יתר אליה, עלולה להביא אותנו למצב שבו אנו "נשרפים מהשמש" ולעיתים אף חושפת אותנו לדברים קשים יותר, כגון מחלת הסרטן.
כיצד הגוף מתמודד עם החשיפה לשמש? בגופנו נמצא פיגמנט שנקרא מלנין, אשר מסוגל לספוג כמעט את כל הקרינה העל סגולה שמגיעה מהשמש ולהמיר אותה לכדי כמויות מזעריות של חום. הנמשים שמופיעים בכל זאת, מופיעים באזורים שבהם יש ריכוז יתר של מלנין, שלא מצליח לספוג ולמזער את הקרינה.
הנטייה להופעת נמשים בדרך כלל היא תורשתית, כאשר בגיל מבוגר עשויים הנמשים להפוך לכתמים חומים כהים אשר מכונים "כתמי זקנה".
אז כיצד ניתן למנוע תופעה זו? הטכנולוגיה מאפשרת טיפול חדש כדי למזער את הנמשים מגופנו. הטיפול נעשה באמצעות מכשיר אשר פולט גלי אור לתוך הנמשים בעור. כתוצאה מכך, מתחממים הנמשים ועוברים תהליך של קילוף פנימי אשר עלול להימשך בין 6-7 ימים.
איך מתבצע תהליך הטיפול? הטיפול יכול להיות בודד, אך כדי שהטיפול יצליח ברמה טובה, מומלץ לערוך סדרה של 3-4 טיפולים. ההמלצות לטיפול מדברות על טיפול אחד בכל שבועיים, אך החובה היא לפחות טיפול בודד אחד פעם אחת בכל חודשיים. עלות המחיר לטיפול בודד הינו 650 ₪.
כמובן שהיום עדיין ההמלצה הטובה ביותר לטיפול בנמשים היא להיחשף כה שפחות לשמש ואם כבר נחשפנו, מומלץ להימרח כמה שיותר בקרם הגנה spf 50 או במריחת קרם שעשיר בוויטמין סי.
הלגה רקנטי היא מפתחת שיטת שלושת השלבים של Helga (טיפול, שינוי, שימור) המבוססת על מטרות ותוצאות מדויקות, ועל טיפול כולל בשורש הבעיה מעבר לטיפול בתופעות הלוואי והסימפטומים. השיטה שפיתחה משלבת בין עבודה פנימית (תפריטים לתזונה נכונה, תוספי מזון ושינוי באורח החיים) לבין עבודה חיצונית (תכשירים ייעודיים, קרמים ומכשור מתקדם), היוצרים מעטפת טיפול כוללת והוליסטית, בעלת השפעה משמעותית וארוכת טווח על מצב העור.
כתובת האתר : http://helga.co.il
או בחנות מרכז בן גוריון שדרות, 4, ראשון לציון
03-9645111
צילום: shutterstock irina bg