שאריות הבטון עקשניות כמו בטון? / HG ישראל

עשיתם שיפוץ? נשארו לכם שאריות בטון עקשניות שלא רוצות לצאת? אל תמהרו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון. לחברת HG ההולנדית הפתרון המושלם עבורכם: מסיר ומעלים שאריות מלט וטיט עקשנים שעוזר להפוך את הניקיון שלאחר השיפוץ לקל הרבה יותר.
כשהשיפוץ נגמר הניקיון מתחיל. ברוב המקרים, לאחר השיפוץ נשארות שאריות מלט עקשניות, הדורשות טיפול מסיבי של ניקיון, אך אל תמהרו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון. לצורך כך חברת HG, מציגה את 'מסיר שאריות מלט ובטון' שיעשה עבורכם את העבודה. באמצעות פעולה פשוטה של המסת החומר בדלי מים, שפשוף בעזרת מטאטא וניקוי עם סמרטוט נקי, אפשר להסיר ולהעלים בקלות את שאריות המלט והטיט מאריחי קרמיקה ואבן טבעית לא סידית (צפחה, גרניט וחלמיש). המסיר פועל בצורה יעילה ופשוטה וחסכוני במאות שקלים בהשוואה להשכרת חברת ניקיון לאחר השיפוץ.
HG היא חברת מוצרי פרמיום לניקיון המחוללת מהפכה תפיסתית בישראל בנוגע למוצרי הגנה וטיפוח הבית. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים, בטווח רחב של תחומים, המתאימים לצרכים ייחודים ופרטניים בתחום הניקיון ותחזוקת הבית, לכל בעיה, לכל צורך ולכל משתמש. מוצרים אלו חוסכים היעזרות באנשי מקצוע וכסף רב, דרך מתן פתרונות מקצועיים, להגנה ולטיפוח הבית עבור הצרכן הפרטי והמקצועי.
מחיר מומלץ לצרכן: 49.90
ניתן להשיג בחנויות לחומרי בניין
www.unikmaoz.co.il

HG היא חברת מוצרי פרמיום לניקיון, המחוללת מהפכה תפיסתית בישראל בנוגע למוצרי הגנה וטיפוח
הבית. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים, בטווח רחב של תחומים, המתאימים לצרכים ייחודים ופרטניים בתחום הניקיון ותחזוקת הבית, לכל בעיה, לכל צורך ולכל משתמש. מוצרים אלו חוסכים היעזרות באנשי מקצוע וכסף רב, דרך מתן פתרונות מקצועיים, להגנה ולטיפוח הבית עבור הצרכן הפרטי והמקצועי. מוצרי החברה מספקים מענה ממוקד ומדויק, שאינו מסופק על ידי חומרי הניקוי האחרים הקיימים בשוק.
​לאתר החברה >>