ב"ה

מה לומדים בקורס?
במהלך הקורס תלמד שיטות מתקדמות ומתוחכמות להכנת נאומים בדיבור ובכתיבה ולעריכת מסרים בצורה משכנעת ואמינה.
הקורס מלווה במצגת ובשקופיות מפורטות העוזרות להבין וליישם את הנלמד בפועל, וכן דברי סיכום בסוף כל פרק. בנוסף הקורס משולב בהדגמות והמחשות של נואמים ואמני שכנוע מהגדולים בעולם.

כבר במהלך הקורס תדע: כיצד לשלב במסרים שלך תכנים ערכיים, כיצד להגיש את התכנים בצורה מלהיבה ומסקרנת שתגרה אינטלקטואלית את השומעים, כיצד למקד את המסר, להפוך אותו למשכנע ומרתק על פי תבניות ונוסחאות ייחודיות. בנוסף תקבל כלים לחיזוק הביטחון העצמי כך שהשומעים יקשיבו ויפנימו את הדברים ובמידת הצורך ינועו לפעולה. 

הקורס יעניק לך ארגז כלים משוכלל לשימוש מיידי, מעשי, פרקטי, יעיל ואפקטיבי.
למי מיועד הקורס?
הקורס מיועד לכולם:
שלוחים, רבנים, אנשי חינוך, מרצים, יזמים, אנשי ייעוץ והדרכה, שיווק ופרסום.

חשוב להדגיש: בעידן התחרותי של ימינו, שכנוע ושיווק הכרחיים לכל מי שרוצה לקדם את עצמו, את רעיונותיו, את מוצריו ואת שירותיו, מי שלא יודע לשכנע אחרים - נשאר מאחור!
רטוריקה אינה רק אומנות הדיבור בפני קהל אלא היא בעיקר אמנות הדיבור והשכנוע.

השימוש ברטוריקה מקצועית ישדרג משמעותית את הביצועים שלך בכל מקום ומצב בו תרצה להשפיע ובכל שיחה שבה תהיה מעורב.
גם אם אתה לא מתעניין בדיבור בפני קהל, הרי יש לך קשר עם אנשים, הקורס הזה יחסוך לך אחת ולתמיד השקעה מיותרת של מאמץ בדיבורים לא אפקטיביים ויביא אותך להישגים מדהימים במינימום דיבורים.

הקורס יביא אותך למקום בו תדע כיצד לגרום לדברים שלך להישמע ולהתקבל ללא מחסום. תקבל כלים שילמדו אותך להשתחרר מהתנגדויות שונות שעלולות להתעורר בזמן אמת ולמנף אותן לטובתך.

למעשה, גם האדם המוכשר ביותר עם הרעיון הטוב ביותר, לא יצליח לעולם להתקדם ולהשפיע אם לא ידע כיצד להעביר את המסר בזמן המתאים ובצורה חדה וקולעת.
יום עיון פרונטאלי (בונוס)
לכל אורך הקורס ניתן יהיה להפנות שאלות למרצה באמצעות האימייל ולקבל תשובות.

כמו כן, יתקיים יום עיון פרונטאלי בו יושם דגש מיוחד על תרגול ויישום החומר הנלמד, כל משתתף יצטרך לבצע תרגיל מול הקהל, ולאחר מכן יקבל משוב מהמרצה מה נדרש לשפר, ומה ניתן לשמר.
הדבר הוכיח בעבר שיישום החומר בפועל תורם רבות ללמידה ולביצועים בעתיד.

ברגע ההרשמה והתשלום, תקבל גישה מידית לשיעורי וידאו באיכות גבוהה, בהם תוכל לצפות מכל מקום ובזמנך החופשי. השיעורים מחולקים לנושאים ומלווים בסיכומים.

השיעורים ניתנים לצפיה חוזרת עד ערב ראש-השנה ה'תשע"ח - 20.9.2017 

המנוי הינו אישי ואינו ניתן להעברה!
מה ההבדל בין נאום טוב לנאום מצויין?
סיכום קיץ
בימים אלה הסתיימו בהצלחה רבה סדרת הקורסים היוקרתית 'תורת הרטוריקה והנאום', הקורסים המקיפים והמקצועיים ברמה אקדמית במתכונת מרתונית.
הקורס הועבר על-ידי המומחה מס' 1 לרטוריקה ד"ר צוריאל ראשי ראש החוג לתקשורת במכללת 'הרצוג לחינוך', ומרצה בביה"ס לתקשורת באוני' בר-אילן. ביוזמת 'מכון אלף - לקידום ערכי היהדות' בראשותו של הרב לוי קנלסקי.
הנאום ששינה את העולם
קבלו אותם:
הדור הבא של המרצים החב"דים
בוגרי הקורס הביעו את התפעלותם ואת תודתם העמוקה על הזכות הגדולה שנפלה בחלקם בהשתתפותם בקורס האקדמי.
יש לציין שבוגרי הקורס ישמו את הנלמד כבר במהלך הקורס ומסרו הרצאות הן בפני חברי הקורס והן בפני קהלים שונים ברחבי הארץ, תוך ליווי והדרכה צמודים מהמרצה.

הבוגרים ממליצים:

הנאום והדיבור זה הכלי הכי חשוב שיש בידינו כרבנים ושלוחים... ולכן אני בהחלט ממליץ לכל אחד לשדרג את עבודת השליחות שלו. הרב סעדיה מעטוף, ברקת
הקורס הזה הוא מעל ומעבר לכל הצפיות, מקצועי ברמה בלתי רגילה. הרב תומר רום, קצרין
מאוד התרשמתי מד"ר צוריאל, רהוט, קולח, מקצועי מאוד, מעניין, איזן בצורה נכונה בין למידה לתרגול, נתן משוב וביקורת בונה, מכיר את הציבור שלנו, מכיר את הצרכים, קיבלנו ארגז עמוס עם כלים מצוינים. הרב נועם בר-טוב, עמק יזרעאל
גם שלוחים ורבנים וותיקים ומנוסים, חשוב להם מאוד לרענן, ללמוד דברים חדשים, לגעת בטיפים ודגשים מיוחדים, וככה לשפר את היכולת שלהם להתקדם. הרב זלמן גורליק, באר-שבע
למרות שאני נדרש לדבר מידי פעם, עדיין חסר לי הכלים, התבניות המוכנות, הכלים הביצועיים, לדעת איך לבצע את הדברים, בצורה נכונה.
אין לי ספק, שמעכשיו הדברים ישתנו לטובה, והייתי ממליץ לכל אחד ללמוד את זה לפני קורסים כמו גיוס כספים ואחרים, כי זה מביא את הכול. הרב מנחם מענדל חדד, ראשון לציון
עוד לא נרשמת?
עכשיו זה הזמן!
במקום 4997
רק 3000 ש"ח בלבד
לזמן מוגבל!!!
x
כפר חב"ד
050-8993000