כיצד אלי הפך למנהל?

תשובה נכונה: א

אלי לא ניצל את העובדה שהוא היה נשוי לביתו של אחד ממייסדי החברה, כדי לקבל תפקיד ניהולי. הוא גם לא חיכה עד שמישהו יגלה את הכישרון והיכולות שלו ויקדם אותו בתפקיד. במקום זאת הוא איתר בעיות וניגש לפתור אותן. רק לאחר שהוא פתר את הבעיות הללו הוא זכה לכבוד מצד המנהלים בחברה ולקידום. אלי התקדם בחברה בהדרגה עד שמונה למנהל הכללי (מנכ"ל).
הרבה ילדים (וגם מבוגרים) מחפשים קיצורי דרך להצלחה. אנו רואים את האנשים העשירים והמפורסמים ורוצים להיות כמוהם. עלינו לזכור, שברום המקרים, האנשים הללו עברו דרך ארוכה עד להצלחה. אם ברצוננו להצליח עלינו לעבור דרך ארוכה שתכלול בתוכה התגברות על בעיות ומכשולים.
אל תצפו שאנשים אחרים "יגלו" את הכישרון והיכולת שלכם. אם אתם רוצים להצליח, תנו ערך לאנשים אחרים. אנחנו יכולים לתת ערך על ידי כך שנפתור בעיות או נמלא את הצרכים והרצונות של אנשים אחרים.
חשוב/י איזה ערך תוכל לתת? איזה צורך תוכל/י למלא? קח/י יוזמה ועשה/י זאת. הבעיות שנפתור לא צריכות להיות בעיות גדולות. למשל: אם נגמר החלב בבית, בקש/י כסף מההורים וקפוץ/י מיוזמתך להביא חלב מהמכולת. הזמנת חבר/ה והחדר מבולגן? סדר/י מיוזמתך את החדר.
 BizKid כל הזכויות שמורות לאתר 
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור בכתב מבעלי זכויות היוצרים 
Copyright © 2015. All Rights Reserved