שתף    שלח לחבר  
   
big-image
רוצה ליצור שינוי לטובה בחייך?  לעזור לאנשים ולייעץ להם?

כדי לשנות משהו בחייך, עליך להכיר אילו מחשבות, רגשות ופעולות יוצרות מציאות שברצונך לשנות, ומה עליך לשנות בעצמך כדי לקבל תוצאות חיוביות שונות בחייך.

תמציות פרחי ארץ ישראל, תאפשר לך לדעת בדיוק מה עלייך לשנות בעצמך, כדי לקבל תוצאות טובות יותר בחייך.

כאשר האדם עובר תהליך אישי של שינוי הוא יכול להעביר את זה גם הלאה לאנשים אחרים.

אנשים יצרו תמציות פרחים באנגליה, אלסקה, קליפורניה, אוסטרליה, ארגנטינה ועוד. לכן  ברור שגם  לפרחי-בר הגדלים בארץ-ישראל יש סגולות העוזרות לאנשים הגרים בקרבתם.הקורס לתמציות פרחי ארץ ישראל, עוזר
לכל אדם  הרוצה להכיר את עצמו ולדעת
בדיוק רב מה עליו לשנות בעצמו באופן
פרקטי, כדי לחוות שמחה וסיפוק מחייו.


הקורס מיועד:

1. לאנשים המחפשים לעבור שינוי בחיים ולא יודעים איך.
2. לאנשים המעוניינים להכיר את עצמתם והשפעתם של פרחי ארץ
    ישראל  על עצמם ובאמצעותם להכיר את הגורמים המשפיעים על
    התפתחותם המודעת.

4. לאנשים המעוניינים לעבור תהליך התבוננות פנימי אישי, ולחוות מה זה רפואת תדרים.
3. לאנשים שלמדו פרחי באך בעבר ורוצים להרחיב את השכלתם באמצעות הוספת כלי חדש   
    תמציות פרחי ארץ ישראל.
זה מה שיש לד"ר חפץ להגיד על הקורס שעבר
 
 
וזה מה שאומרת מיכל בן גל על הקורס שעברה

 
זה מה שאומרת נירה ירושלמי על הקורס שעברה

 

בקורס נלמד את הדברים הבאים

ThumbsUp  היסטוריה והפילוסופיה של תמציות הפרחים (פרחי
      באך איך הכול התחיל).

ThumbsUp כיצד משפיעה תמצית הפרחים על גוף האדם.

ThumbsUp 48 תמציות בר מפרחי ארץ ישראל – תכונות, תחומי
     השפעה, ומינון.

ThumbsUp אבחון באמצעות קלפים, ומספרים.

ThumbsUp אבחון באמצעות בקבוקי תמציות פרחי ארץ-ישראל.

ThumbsUp אבחון באמצעות אירועי החיים הייחודיים שלך וההבנה
     על מה באת להתגבר בחיים האלה.

ThumbsUp טיפול עצמי וטיפול באחרים –אופן הטיפול, אתיקה,
     מינון, ודילול של התמציות.

ThumbsUp מה הוא סיפור החיים הייחודי שלך

ThumbsUp  בדיקת דופק תאפשר לך לקבל מידע מה הוא המסר       האישי עבורך בסיפור החיים שלך, או מה הוא השיעור       שלך חייך עבורך  הנובע מהאירועים שאתם אתה             מתמודד.

ThumbsUp  אבחון הדופק יאפשר לך לדעת מה הן החומות שעליך       להסיר כדי להתגבר על האתגר ומה הן האמצעים             הפרקטיים העומדים בפניך.


אני מזמין אותך לעבור תהליך חשוב ועצמתי בן שעה וחצי, שיעזור לך להגיע לפתרונות בתחומים החשובים לחייך.

 הנה עדויות נוספות של

 אנשים שעברו את הקורס.


fallfallfallfall

תגובות בוגרי קורס מטפלים במסלול חצי שנתי: במרכז ח.ב.ה אשדוד
2013

"תודה רבה נתן היקר, על מקצועיות, על אכפתיות, הבנה, אבחון מדוייק של כל אחת, על אור מדהים ענווה וצניעות. ללמוד מסיפורי האישי עוד רבדים, להשיל שכבות נוספות, לגעת במקור עצמו ולטפל בו. שיטת התמציות פתחה עבורי שערים חדשים ומיוחדים, הבנת הדרך, קבלה עצמית וקבלת האחר ממקורות הכי טהורים. התמציות עזרו לי להתמקד בעיקר ולשחרר את העכבות. תודה רבה על היותך אתה!"

________________________________________________

"שמחה מאוד שהשתתפתי בקורס תמציות פרחי ארץ ישראל, במהלך הקורס עברנו תהליך אישי כל אחת מהמשתתפות- תהליך של קבלת תובנות עמוקות לחייה. הכל מתחיל משאילת שאלה כביכול פשוטה אשר מביאה אחריה כניסה לעומקי הנשמה, הורדת קליפות עד הגעה לשאלה האמתית שהיא בעצם התשובה. ומתוך מסע פנימי זה שחוויתי, התחלתי תהליך שהפך מאישי למשפחתי. במספר חודשים, חוויתי תהליך של שינוי פנימי שהשפיע על החיצוני ועל סביבתי. המסע נעשה בהנחייתו ותמיכתו של נתן ושל כל הקבוצה ומצאנו בסיפור האישי של כל אחת מהקבוצה את הסיפור האישי שלנו. הקלפים של פרחי ארץ ישראל תמיד שיקפו את המצב האמתי של כל אחת ומהו התהליך שעלינו לעבור. ממליצה לכל אחד לעבור את הקורס, לאו דווקא בכדי להיות מטפל, אלא גם במסע אל תוך עצמו."

___________________________________________________

"בקורס תמציות פרחי ארץ ישראל קיבלתי תובנות חדשות ומפתיעות לגבי עצמי ועל חיי. למדתי לחשוב אחרת ולהתבונן מזוית חדשה לגמרי על המתרחש בחיי ובתוך משפחתי. בנוסף, קיבלתי כלים מדהימים בהם אני נעזרת ובאמצעותם מקבלת תשובות ותובנות בכל פעם שמתעוררת בי שאלה או התלבטות- יחד עם הכלים והקלפים, הפרחים מגלים לי ומחדדים לי היכן הקושי. התמציות מקלות ומסייעות בהסרת התנגדויות ואמונות חוסמות בדרך אל השינוי והאיזון. אני מודה לנתן אמסטר על הזכות שקיבלתי- קודם על היותי תלמידתו ושנית, להכיר את תחום תמציות פרחי ארץ ישראל. נתן הוא מורה בחסד עליון- אחד הגדולים בימנו."

____________________________________________________

"במרוצת הזמן עברו להם ביעף שישה חודשים, בכל יום חייכתי, אך ביום שלישי החיוך היה כפול. ידעתי שבערב אגיע ללמוד אצל נתן. מורה ומאסטר צנוע במיוחד. הוא אומר את מה שיש לו, אך לא בדיוק במילים, עם החיוך שלו נותן לי לבדוק בעצמי מה לא עובד ולמה זה לא עובד ומשם מגיעים לפתרון. הלימוד עזר לי מאוד להתחבר לתשוקה שלי. ממקום של שאלה אחת הגעתי לנקודה אחרת פנימית יותר בחיי: מדוע אינני שרה ולא מחברת שירים? דבר שאני מאוד אוהבת. ושאלה שהייתה נחבאת בין השורות- החיבור שלי לבן זוגי שעם השנים הלכה ודעכה. תוך כדי השיעורים ועם לקיחת התמציות המתאימות הקשר התאזן. את השינויים מרגישים תוך כדי הזמן והמציאות משתנה. אני לא אותה גילה שהתחילה את הקורס. מסתכלת אחורנית על הדברים, מקבלת את מה שקורה ובכל שאלה או התלבטות פותחת קלפים ומקבלת תשובות. נדהמת בכל פעם מחדש על הדיוק של התשובות שאני מקבלת. למדתי לקחת אחריות על הבחירות שאני עושה.  תודה רבה לנתן על הידע הרב שמשתף עם כולנו ותודה רבה לרויטל על הקורסים והמרצים המעניינים."

__________________________________________________

"עברתי חוויה של חיבור ואהבה, חיבור עם עצמי, חיבור עם הזולת, חברות בקורס כחלק מהאישיות שלי. חוויתי תמיכה ואהבה מצד המרצה, קשוב, ממוקד, תומך ומכיל כ"כ. קיבלתי תובנות חדשות, התחברתי לילדה שבי, נזכרתי כמה אהבתי פרחים בילדותי וכמה אני אוהבת אותם במיוחד היום. תמיד ידעתי שאין סתם בריאה בעולם ושלכל דבר יש ייעוד. עכשיו אני יודעת מדוע נבראו הפרחים, חוץ מהיופי המרהיב, הם נועדו לרפא ולעזור לנו. התמציות עזרו לי. אני רוצה להוקיר את נתן מעומק ליבי על היחס, האכפתיות, נאמנות לדרך, על הנדיבות של הנשמה שלו. תודה רבה על הכל."

__________________________________________________

במהלך 6 חודשים האחרונים למדתי אצל נתן אמסטר, אני מודה על ההזדמנות והאפשרות הענקית הזו. הגעתי באמצעות רויטל- מנהלת מרכז ח.ב.ה- אני באופן אישי עברתי תהליך פנימי אישי של התבוננות עמוקה שאפשר לי להכיר את עצמי, את החזקות והחולשות שלי. הייתי צריכה לחשוב ולגלות בעזרת המדריך נתן ולהגיע לתובנות של עבודה עצמית. בתחילה אני מודה שהייתי רגישה בקבלה עצמית לא יכולתי להכיל באופן רגשי עם הערות. בגלל המשבר המשפחתי (מות כלתי בת 34) והתמודדות לעזור לבני ושני הנכדים. מצא חן בעיני השיתוף של הסיפורים האישיים, מה הבעיה שאין לך תשובה- התרגול מאוד עזר לי. בהזדמנות זו אני מודה מכל הלב לנתן אמסטר, למורה, למדריך ומלווה מקצועי ואנושי".

הכירו את נתן אמסטר
 יוצר בית הספר לאנרגיה אוניברסלית, שיטה לריפוי טבעי שהביא  נתן    מדרום אמריקה  בשנת 1993. במשך שש שנים למדו בבית  הספר שהקים כ- 8000 תלמידים וזו הייתה שיטה פורצת דרך  בזמנה.

 יוצר שיטת אבחון וטיפול באנשים המסתמכת על 83 פרחי-בר  ארץ-ישראליים.  שיטה שכבר שינתה לטובה את חייהם של אלפי בני  אדם בישראל.

נתן בנה את השיטה מתוך כוונה ללמד אנשים לחפש ולמצוא תשובות בתוך עצמם ולממש את העצמה הטמונה בהם הלכה למעשה.

הקורס מתחיל ביום חמישי 30.4.15
בשעה 10 בבוקר בתל-אביב ברחוב אמסטרדם 11 א.

הוא נערך בקבוצה של עד 10 אנשים לא יותר, כדי להבטיח יחס אישי לכל משתתף.

משך הקורס:

הקורס מורכב מארבעה מפגשים  אחד בכל שבוע סה"כ 24 מפגשים.

משך המפגש 3 שעות בכל פעם.

הקורס יערך פעם בשבוע ביום חמישי ב10 בבוקר  ופעם בשבוע ביום שישי ב 10  בבוקר, לסירוגין.


להרשמה טלפנו:

054-4517121

עלות הקורס: 3000 ש"ח כולל מע"מ 500 ש"ח לחודש לנרשמים עד 22.4.15.
eraseבמקום 4200
 


תמציות פרחי ארץ ישראל
קורסים, סדנאות ויעוץ.

email: natanamter@gmail.com
טל: 054-4517121 

לחץ לדף הבית

מכללת אתגר דוד חכמי 15 תל אביב

054-4517121