שתף    שלח לחבר   

קישור העברה מקבוצה לקבוצה תאריך עדכון אחרון: 20/05/2012
 
לינק העברה מקבוצה לקבוצה הוא אפשרות מתקדמת במערכת - הלינק מאפשר למנוי לבחור לעבור מקבוצת דיוור אחת לאחרת או להיות מוסר ממנה.

למשל במקרה בו תרצו לשלוח הזמנה לקבלת סדרת הודעות מסויימת:1. צרו את תוכן ההודעה (רצוי לכלול הסבר לפעולת הקישור).

2. מקמו את הסמן במקום בו תרצו להוסיף את הקישור.
 
3.  בחרו מבין סמלי האפשרויות המתקדמות ב"קישור העברת משתמש", יפתח חלון ליצירת קישור.4. בחרו את הקבוצה ממנה יוסר המנוי (לרוב זו תיהיה הקבוצה אליה נשלחת ההודעה).5. בחרו את הקבוצה אליה יתווסף המנוי לאחר שלחץ על הקישור.

6. הזינו את טקסט הקישור - טקסט זה יהווה "כפתור" (למשל - "לחץ כאן").

7. הזינו את כתובת האתר (או דף הנחיתה) אליו יופנה המנוי לאחר לחיצה על הקישור (במידה ולא תזינו כתובת אתר, המנוי יופנה לדף ברירת המחדל).


8. לחצו על "הכנס לגוף הטקסט". התקבל קישור עם הכתובת שהזנתם. מנוי שילחץ על הקישור יועבר אוטומטית לקבוצה שבחרתם.

 

דוגמאות לשימושים נפוצים:

ThumbsUp אישור השתתפות ותזכורות אוטומטיות: תוכלו ליצור קבוצה "מוזמנים לכנס שלא אישרו הגעתם" אליה תצרפו את המנויים ואליה תשלחו את ההזמנה.
לחיצה על קישור ההעברה תוציא את המנוי מקבוצה זו ותעביר אותו לקבוצת "אישרו הגעתם לכנס".
באופן זה תהיה לכם רשימה של מוזמנים, ורשימה של מנויים אותם יש לתזכר ולעודד להצטרף (בעזרת הודעות מתוזמנות מראש למשל).

ThumbsUp הצטרפות לסדרה חדשה: תוכלו ליצור קבוצה של "מעוניינים לקבל טיפים להצלחה" אשר תהיה מחוברת לסדרה. לחיצה על הקישור תצרף את המנוי לקבוצה זו, והוא יתחיל לקבל את הודעות הסדרה.
דוגמא מצויינת המשמשת רבים להגדלת מכירות.

ThumbsUp בחירה עצמאית של תדירות המשלוח: תוכלו ליצור קבוצות של "מדוורים חודשית", "מדוורים שבועית" ו-"מדוורים רק באירועים חשובים".
3 קישורי העברה יצרפו את המנויים לקבוצה המתאימה להעדפות שלהם, ובכך תגיעו לפלח המתאים ביותר עם פחות הסרות (כי יש כאלו שמעדיפים להיות בעניינים כל הזמן, וכאלה שרוצים את כל המידע מרוכז בפעם אחת).


דיוור נעים!