ממיס שומנים, ממיס לבבות ! / הלגה רקנטי


הסתכלי על הפנים הנפולות שלך – זה מה שאת רוצה? הגיע הזמן להמיס את מצבורי השומן, התסכול וההתבגרות, ולהיפרד מהמראה העצוב. בשיטת ההזרקה התת עורית להמסת שומנים, נעשה שימוש בחומרים מובחרים ובטוחים, הנשענים על ידע מחקרי וניסיון מצטבר במרכזי אסתטיקה ורפואה עולמיים. שיטה פורצת דרך המבוססת על חומרים ממקור טבעי, הנרקחים בבתי מרקחת עפ"י מרשם רופא, מתבססים על נוסחה מדעית, ומובילים לתוצאות מרתקות המדהימות את המטופלים והרופאים כאחד..

נכון, אין נעורים נצחיים ואין גוף שלא מתבלה, אך ישנן דרכים פשוטות ויעילות להרגיש ולהיראות הרבה יותר טוב. במקום בו לא מצליחים לסייע הדיאטה והספורט – הרפואה האסתטית מביאה את הפתרונות. שיטת המסת השומן בהזרקה תת עורית מאפשרת להיפרד מכל "המיותרים": קפל החיוך הצמוד לאף היוצר מראה "בולדוג", שקיות השומן הלא אסתטיות מתחת לעיניים, הסנטר הכפול המבגר בכמה שנים, הצוואר השמנמן וחסר החן, מצבורי השומן הקטנים והמעצבנים בבטן ובמותניים או הקפל המטריד מתחת לחזייה.
בשנים האחרונות זיהתה הרפואה האסתטית העולמית את הפוטנציאל שבשימוש בחומרי ההמסה לטיפולים בהזרקות תת עוריות לאזורים הקטנים, והחלה להניע את המהלך הטיפולי המהפכני, שהולך וצובר תאוצה גם בארץ. גם כאן כמו בהרבה טיפולים אחרים, הגישה ההוליסטית מנצחת ומחוללת פלאים. טיפולי המסת השומנים מבוססים על סדרת פעולות המשלימות זו את זו, עד להשגת המראה המבוקש: המסה, מיצוק וקיבוע. בשלב הראשון, ממיסים את השומנים (לא מקפיאים!) בעזרת הזרקת החומרים הממיסים, לאחר מכן ממצקים את העור באמצעות טיפול בגלי רדיו, ולבסוף מקבעים על ידי מתיחה באמצעות החדרת חומרים נוספים. כבר אחרי סדרה אחת של 8-5 טיפולים ניתן להבחין בתוצאות חסרות תקדים, בהן השומנים העקשנים נכנעים ומתרככים.

הטיפול להמסת שומנים אינו כרוך בתופעות לוואי משמעותיות מלבד מעט אודם, נפיחות וצריבה החולפים במהרה. התוצאות מהירות ונשמרות לאורך זמן. כל עוד מקפידים לתחזק, ממשיכים בשתיית מים ולא מעלים במשקל – אפשר להגיד ביי ביי למצבורי השומן... השיטה הייחודית מחדירה לעור חומרים ממיסים פיזיולוגיים, ללא צורך בניתוח או בפעולה פולשנית ומלחיצה. מדובר בהזרקה תת עורית ידידותית ולא מכאיבה, המתבצעת על ידי רופא במכון, כאשר המטופלת מגיעה לטיפול פנים רגיל ללא צורך בשום הכנה מוקדמת. טיפול חדשני המצמצם את מוקדי השומן שהתנחלו ברקמה התת עורית, ומסלק את העצבות, העייפות והמראה המבוגר. אחד ההישגים המשמעותיים של טיפולי המסת שומן, מתבטאים בהתמודדות היעילה עם תופעת הסנטר הכפול.

המסה + גלי רדיו - הפתרון הכפול לסנטר כפול

סנטר כפול נוצר מתאי שומן תת-עוריים בחלקו העליון של הצוואר. אצל חלק מהלקוחות מדובר בהליך גנטי שלא ניתן להימנע ממנו, גם כאשר הם עוברים תהליך משמעותי של ירידה במשקל והפחתת קילוגרמים רבים ממשקלם הכללי. הירידה במשקל תתבטא במיקומים שונים בגוף אך הסנטר הכפול יוותר בעינו. אז מה עושים?
טיפול בהמסה בשילוב גלי רדיו - ראשית יש לאבחן האם הבעיה הינה שומן עודף או רק נפילת עור, והאם נלווה לכך גם מראה ״בולדוג״ (רפיון בצדי לסת) . לאחר מכן יוחלט האם להסתפק בסדרת טיפולים בטכנולוגיה של גלי רדיו, או לשלבם עם המסת שומן בסנטר ובצדי הלחי. נקודת ההצלחה תלויה באבחון נכון. בשנים האחרונות פותחה שיטה ייחודית המטפלת בבעיה זו ללא צורך בניתוח או בטיפול פולשני אחר. הטיפול מתבצע באמצעות סידרת המסות בשילוב מכשיר תדרים של גלי רדיו, הממיס את השומן התת עורי באזור הצוואר, הסנטר וקו הלסת, מסדר את השומן מחדש וממצק את העור. במהלך הטיפול, הרופא מזריק חומר ממיס שומן לתוך שכבת השומן. ההמסה אורכת כ15 דק, ולאחריה מתבצע טיפול בגלי רדיו, המחטב את נראות הצוואר והלחיים ללא כל כאב. המסת הסנטר הכפול נעשית בהזרקה לשכבת השומן בצוואר. ההזרקה מתבצעת באמצעות זריקה תת עורית המכילה חומצה מיוחדת . חומר זה מפרק את תאי השומן בלבד, ואינו פוגע בתאים הנוספים הממוקמים בסביבה זו. הזריקות מוזרקות באופן ממוקד לריכוזי שומן קטנים הממוקמים באזורים מגוונים בפנים ובגוף. בתום תהליך ההזרקה, נראים במקום תאי דם לבנים מקרופאגים, שתפקידם לבלוע את הפסולת שנוצרה ולהמיס את השומן. מדובר בתהליך מעט ארוך ומורכב, ויש לחזור על פעולה זו כל 3-8 שבועות (תלוי בסוג החומר שהוזרק).

ההזרקות עלולות לגרום לתופעות רגעיות כמו נפיחות, התקשות של העור, שטפי דם, כאבי אדמומיות ועוד. תופעות אלה נעלמות תוך 8-15 ימים, ולאחר כ- 6 חודשים רואים שיפור משמעותי ביותר בנראות הסנטר. הטיפול אינו מותיר צלקות, אולם ההזרקות עלולות לגרום לשטפי דם, נפיחות, כאבי אדמומיות והתקשות העור. שיטה זו היא היחידה הנותנת מענה לבעיות הסנטר הכפול וצדי לחיים מלאים. כמו כן, השיטה מתאימה לשומן עודף במותניים ובירכיים, ללא צורך בניתוח או בהרדמה כלשהי. הפעולה המשולבת - ההמסה המתבצעת עי רופא + גלי הרדיו, מביאה להרס הדופן של התאים השומניים הקיימים בעור, ולנטרולם של הכולסטרול וחומצות השומן שנהרסו. השומן המומס מתפנה בקלות, ובמקביל, החום הנפלט על ידי גלי הרדיו פוגע בסיבי הקולגן, מכווץ וממצק את העור. הגלים מאטים את הזדקנות העור, מטפלים בעור הרפוי, ומעוררים את הפיברובלסטים ליצר קולגן שכה נחוץ לעור. למרות הפעולה המשולבת והמורכבת, ישנם מעט כאבים ומעט שטפי דם, וההחלמה די מהירה. הרפיון והסנטר הכפול מתחילים להעלם תוך 3-8 שבועות לאחר הטיפול, ותוצאה טובה יותר נראית לאחר כ – 4 חודשים מיום סיום סדרת הטיפולים המשולבים.הלגה רקנטי היא מפתחת שיטת שלושת השלבים של Helga (טיפול, שינוי, שימור) המבוססת על מטרות ותוצאות מדויקות, ועל טיפול כולל בשורש הבעיה מעבר לטיפול בתופעות הלוואי והסימפטומים. השיטה שפיתחה משלבת בין עבודה פנימית (תפריטים לתזונה נכונה, תוספי מזון ושינוי באורח החיים) לבין עבודה חיצונית (תכשירים ייעודיים, קרמים ומכשור מתקדם), היוצרים מעטפת טיפול כוללת והוליסטית, בעלת השפעה משמעותית וארוכת טווח על מצב העור.