שתף    שלח לחבר  
בחירות בישראל בחודש הבא
פייסבוק תשיק כפתור מיוחד ביום הבחירות בישראל - "אני הצבעתי"
ישראל היא אמנם מדינה קטנה אך פייסבוק יצאו ביוזמה גדולה לקראת הבחירות כאן והשיקו כפתור שיוצמד לכל סטטוס ביום הבחירות עצמו. בכפתור ישולב קישור לאתר ועדת הבחירות המרכזית, שיאפשר לאנשים לאתר את הקלפי הקרובה, רשימות מועמדים ועוד.  אנשים בפייסבוק ייראו בראש עמוד הניוזפיד (חדשות המתחלפות), הודעה שמזמינה אותם לשתף את חבריהם, אחרי שהם כבר ביקרו בקלפי והצביעו הם יוכלו להזמין את חבריהם לעשות כמותם ולהצביע.

ומה בעולם? השיח בפייסבוק מוביל בבירור להגדלת שיעור ההצבעה. בשנת 2010 יותר מ-300 אלף אמריקנים יצאו להצביע לאחר שהושפעו מחבריהם ששיתפו באמצעות כפתור "אני בוחר". דוגמה נוספת מגיעה מהודו, שם הוצג הכפתור ל-31 מיליון איש, מתוכם 4.3 מיליון שיתפו את חבריהם בהצבעה.


 
  מאמר השבוע שלי

בחירות במדיה החברתית: האם פייסבוק זה הכי 2013 ?

כמנהלת דפי פייסבוק ויועצת שיווק אינטרנט - לאנשי ציבור ופוליטיקאים אני יכולה להעיד שגם בשיגרה ובימים בהם אין בחירות, השימוש בדפי פייסבוק וערוצי יוטיוב עבור פוליטיקאים הוא שימוש נרחב ועוצמתי.  בוודאי ובוודאי שהעוצמות מתגברות בעת בחירות.
 אך איזה כלי חזק יותר בבחירות 2015? מאמר שלי במגזין השיווק ALLMARKETING 
  עדכונים נוספים
ממשיכה להרצות ולהדריך שיווק במדיה חברתית ברחבי הארץ. 
בשבוע שחלף היה לי העונג ללמד שיווק בפייסבוק בסדנא מיוחדת לנשים ערביות ויהודיות בחיפה במסגרת "עסק משלך" של העמותה להעצמה כלכלית לנשים וכן קורס נהדר במכללה האקדמית גליל מערבי במסגרת לימודי מינהל עסקים שם.  ביום שני הקרוב אעביר קורס בוקר של שיווק בפייסבוק למתקדמים במט"י חיפה. נותרו 2 מקומות בלבד!
ראיון שלי ברדיו החיים הטובים - רדיו פייסבוק 
איזה עונג היה לי להתראיין אצל איריס שביט המדהימה בתכנית הרדיו שלה - לחיות בתשוקה. דיברנו על כל מה שקשור לתשוקה ודרייב פנימי וגם על החיים שלי ומדיה חברתית קצת - איך לא!
 מדוע צריך יעוץ שיווקי למדיה חברתית?
 הצטרפו לכל הרשתות החברתיות שלנו:
                       
לקבלת הצעת מחיר לייעוץ שיווקי ושיווק באינטרנט לעסק שלכם, כתבו לנו למייל שלנו - tali@letsfaceit.co.il


 
טלפון 0507220020
לאתר הבית
יצירת קשר
אודותי
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני