400

איך ללמוד נכון, ולעבור את תקופת המבחנים בשלום
תקופת המבחנים מעבר לפינה והנה הגיעה לה שעת ה"חרישה".
קבלו טיפים מועילים ומעולים איך ללמוד למבחנים כדי להגיע הכי מוכנים.

400

• שמרו על איזון – לעולם אל תלמדו יותר מ-10 שעות ביום (מחקרים מראים שיותר מכך הלימודים כבר אינם יעילים), ושמרו מקום לתחביבים, משפחה וחברים (וגם זמן לאכול כמו שצריך). בנוסף, אין כמו פעילות ספורטיבית כדי להתרענן מהלימודים. וזאת הזדמנות מצוינת להזמין אתכם לקבוצת ה"ריצה, כושר ומתמטיקה של יגרמסטר". בואו וקחו חלק באימונים, שפרו את הכושר ואם יהיה לך אויר במהלך האימונים אתם מוזמנים לשאול שאלות על החומר וללמוד תוך כדי!!! בכל נושא שתבחרו - חדו"א, מד"ר, מד"ח וכו', הבנתם את הרעיון, מדהים!

• היו ממוקדים – אם נותר לכם שבוע לפני המבחן, הקדישו את ארבעת הימים הראשונים למעבר על כל החומר שלמדתם לאורך הסמסטר, ומהיום החמישי והלאה עברו לפתרון שאלות מבחנים בצורה רוחבית - קחו מבחני עבר, חלקו אותם לקטגוריות לפי נושאים, ופתרו אותם באופן סיסטמתי, כל פעם בנושא אחר.

• אל תתקעו על שאלה יותר מידי זמן - בשלושת הימים האחרונים (בהם אתם עוברים על מבחנים), אל תשרפו יותר מידי זמן על כל שאלה. אם אתם נתקעים הרשו לעצמכם לפחות חלק מהזמן (ביום וחצי הראשונים מתוך השלושה) להיעזר בפתרונות ולרוץ קדימה, ורק ביום וחצי האחרונים עברו על השאלות ללא הפתרונות.
• היחשפו לכמה שיותר מבחני עבר – ככל שתחשפו ליותר מבחנים כך תגיעו יותר מוכנים, וביום המבחן לא תופתעו והוא יראה מוכר. אחרי שכבר ראיתם את השאלות בווריאציות כאלה ואחרות, הפתרונות כבר יצופו מתוכן.

• הכול מתחיל בשינה וארוחה טובה - בלילה שלפני המבחן לכו לישון מוקדם,
קומו בנחת לארוחת בוקר משביעה ורגועה, צאו מהבית מוקדם ושהיה בהצלחה גדולה ☺

לפרטים נוספים היכנסו לאתר >> https://bit.ly/2Mc4Wn0
ולדף הפייסבוק >> https://bit.ly/2Wngnf8