שתף    שלח לחבר  
 
הבריאות שלך בידיים שלי
ידיעון בעריכת אלישבע הניג
גיליון 49

 

השוודי התאילנדי ומה שביניהם

     השוודי, התאילנדי ומה שביניהם

"עיסוי שבדי"- מה שנקרא עיסוי קלאסי,  הוא אותו עיסוי שמשלמים בגינו הרבה כסף בחדרי הספא למיניהם. אישית, אף שעיסוי זה מעניק תחושה של רוגע, לדעתי, אינו אלא ליטוף פשטני  של הגוף. אמת,  כמו כל שיטות העיסוי האחרות בעלות השמות האקזוטיים (עיסוי סיני, עיסוי תיאלנדי ואחרים) עובד העיסוי על מערכת העצבים, הדם והלימפה, אך ברבדים הגבוהים של הגוף, ואינו נחשב לעיסוי טיפולי, אלא לעיסוי מרגיע בלבד. הדבר דומה לעיסוי תינוקות שנעשה באופן הכי קליל ורך- בעיקר ליצירת קשר גופני עם העולל ולהרגעתו. עיסוי שבדי  ייחשב טיפולי רק אם משלבים בו עוצמות וטכניקות טיפוליות, לפעמים גם עזרים טיפוליים. לפיכך, לא יוכל העיסוי השבדי לפתור למשל בעיות צוואר, גב ואחרות.

אם בגב עסקינן, להלן כמה מהשיטות היותר יעילות בקליניקה שלי: שילוב של מתיחות, עבודה על טריגר פויינט, פתיחה אנרגטית, עבודה עם אלקטרודות, רקמות עמוק, המלצה לתזונה בונה ושיטות אחרות .

האם כאבי גב בלתי נמנעים? בכל שלב של החיים ישנו הסיכוי לאדם להיתקף בכאבי גב. החכמה היא לעקוף אותם ולחיות בשלום עם הגוף. ואם הופיעו – לדעת כיצד למזער אותם או להקל עליהם.

כאמור, שיטות רבות להקלה על הכאב. האם ניסיתם להגביה את הברכיים כאשר אתם שכובים פרקדן - לכופף אותן ולהתנענע כמו בערסל? לחילופין, כאשר אתם שוכבים על הבטן – האם ניסיתם לשכב עם רגל אחת מקופלת?

רוצים טיפים נוספים?

התקשרו עוד היום אל אלישבע הניג – I.I.M –לראות את הכאב ולדעת לטפל

 

 

רוצים טיפים נוספים?

פנו אלי עוד היום אל אלישבע הניג – I.I.M –לראות את הכאב ולדעת לטפל בכתובת elisheva@elisheva.co.il

 
 

. 

אלישבע הניג – I.I.M
לראות את הכאב ולדעת לטפל
מומחית לאירידולוגיה IPEC עיסוי רפואי
   RCP I.M 11367
בן גוריון 254, גבעתיים 53326
טלפון: 03-7322668 , סלולרי 054-4657977
טלפקס: 03-5716940


 


 

 
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני