שתף    שלח לחבר  
 
הבריאות שלך בידיים שלי
ידיעון בעריכת אלישבע הניג
גיליון 32
על 4 בנים...

שתף


 

 

על 4 בנים.....

חכם  מה הוא אומר? –עדיף להקדים תרופה למכה. אלך ואבדוק עצמי לפחות אחת לשנה, לא אפחד וגם אעבור אבחון אירידולוגי מקיף שיכוונני במדויק למה שגופי נזקק.

רשע מה הוא אומר? מה העבודה הזאת לכם ולא לי? ומאחר שאיני מפרגן – אעשה בעצמי כדברי החכם. שלא ירגיש שהוא חכם...

תם מה הוא אומר? – אם זה טוב לאחרים – זה טוב גם לי.

ושאינו יודע לשאול? – את פתח לו! הסבר לו בפשטות מהי אירידולוגיה, מהם יתרונותיה, וכיצד מהווה לו אמצעי מניעה בטוח. הסבר לו במאור פנים כיצד משקפת העין שלו את מצבו הבריאותי על נטיותיו הגנטיות ועל נטיות עתידיות לבוא. תן בידיו את ההחלטה להיות תם רשע או חכם.

ומה דעתם על IPEC  ?

ללא ספק יאמרו כולם כי זה נראה הזוי לחלוטין. לגוף יש זכרון משלו הגובר על הזכרון המוחי? האמנם טיפול שכזה מנקה מאלרגיות ובעיות רגשיות?

החכם יאמר: שווה לנסות. הרשע יאמר: נראה איך זה עובד גם אם אנסה להטעות את המטפל. ישאל שאלות וינסה להקניט כל הדרך בדרכו לפתרון. התם פשוט יפער את עיניו ויחשוב שמדובר במעשי קסמים, ושאינו יודע לשאול – ממילא יקבל על עצמו כל טיפול וימצא עצמו בסופו של תהליך בריא.

ואם בעיסוי עסקינן – כל ארבעת הבנים כבר ודאי ניסו, וכולם כאחד נוכחו: עיסוי רפואי הוא ממוקד מטרה. זה עובד!
 

בתורה מופיעים ארבעה פסוקים המצווים לספר את סיפור [יציאת מצרים], וחז"ל דרשו כל אחד מארבעה הפסוקים כנגד ארבעה סוגי הבנים:

  • חכם - "כי ישאלך בנך מחר לאמר מה העדות והחוקים והמשפטים" (דברים ו,כ), חז"ל דרשו בגלל הפירוט המופיע בשאלה (העדות והחוקים והמשפטים) ששאלה זו שייכת לבן החכם.
  • רשע - "והיה כי יאמרו אליכם בניכם מה העבודה הזאת לכם" (שמות יב,כו), כאן הבן משייך את העבודה רק לכם ולא לו ולפי שהוציא עצמו מן הכלל הסבו חז"ל את השאלה המופיעה בפסוק זה כלפי הבן הרשע.
  • תם - "והיה כי ישאלך בנך מחר לאמר מה זאת" (שמות יג,יד), שאלה זו משויכת לבן התם בגלל הסתמיות שבשאלה "מה זאת" שאין בה פירוט מיוחד.
  • שאינו יודע לשאול - "והגדת לבנך" (שמות יג,ח), כאן אין בכלל שאלה אלא ציווי לספר לבן גם אם הוא לא שואל, לכן הפסוק משויך לזה שאינו יודע לשאול.

אלישבע הניג – I.I.M
לראות את הכאב ולדעת לטפל
מומחית לאירידולוגיה IPEC עיסוי רפואי
   RCP I.M 11367
בן גוריון 254, גבעתיים 53326
טלפון: 03-7322668 , סלולרי 054-4657977
טלפקס: 03-5716940


 


 

דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני